İzmir'de askeri araca düzenlenen bombalı saldırı

  • Yazı boyutu
İzmir'de askeri araca düzenlenen bombalı saldırı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gedikli:"Bu millet, bu oyunlara ve bu şeytanlıklara geçit vermeyecektir"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Gedikli, İzmir Foça Deniz Üs Komutanlığı'nda görevli askeri personeli taşıyan araca yapılan saldırıya ilişkin, "Bu millet, bu oyunlara ve bu şeytanlıklara geçit vermeyecektir" dedi.
     Gedikli, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, söz konusu saldırıda şehit olan deniz muhafız er Özkan Ateşli'ye Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifa diledi.
     Tüm şer odaklarının Türkiye'nin üzerinde oynadığı kanlı oyunlara rağmen, milletin sağduyulu duruşunu gördüklerini dile getiren Gedikli, şunları kaydetti:
     "Yurdun doğusu, batısı, kuzeyi, güneyi her bir zerresi bizim için aynı önemdedir. Her bir santimetrekaresi için o topraklarda yaşayan vatandaşlarımızın dedeleri, nineleri, ceddi düşmana karşı beraber mücadele etmiştir.
     Son 2 aydır tüm sınır illere yaptığımız ziyaretlerde şunu gördük; doğu ve güneydoğudaki vatandaşlarımız, yüzünü devlete dönmüştür ve bu sevgiyi hazmedemeyen eli kanlı uşakların, katillerin bu yüzden kanlı eylemleri artmıştır. Buna karşın bizim vatandaşımız o kadar akıllı ve sağduyuludur ki doğu ve güneydoğuda eylem yapan bu alçakların neden batıda bombalar patlattığını anında tahlil etmiştir. Bu millet, bu oyunlara ve bu şeytanlıklara geçit vermeyecektir."
    
    
    


Bu haberi 354 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir