İzmir'de 1. Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı -İZFAŞ Genel Müdür Vekili Örs: "150'den fazla…

  • Yazı boyutu
İzmir'de 1. Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı
  -İZFAŞ Genel Müdür Vekili Örs:
  "150'den fazla…

İzmir'de 1. Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı -İZFAŞ Genel Müdür Vekili Örs: "150'den fazla firmanın katılacağı fuarı, denizcilik sektörüne katkı koymak için düzenliyoruz"

İZFAŞ Genel Müdür Vekili Mehmet Şakir Örs, 21-25 Kasım 2012 tarihleri arasında düzenlenecek İZFAŞ BOATSHOW İZMİR-Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı'na 150 firmanın katılacağını bildirdi.
     Örs, düzenlediği basın toplantısında, tekne, yat ve ekipmanları, motor ve güç sistemleri, su sporları ve ekipmanları, balıkçılık ve dalış malzemelerinin sergileneceği fuarı, Deniz Endüstrisi ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR), Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi (DTO), TMMOB Gemi Mühendisleri Odası İzmir Şubesi (GMO), İzmir Tekne İmalatçıları Dayanışma Derneği ve İzmir Ticaret Odası'nın (İZTO) destekleriyle gerçekleştirdiklerini belirtti.
     Fuarların öncelikle ticari aktivite için yapıldığını ancak organizasyonları planlarken kent ve kentlinin önceliğini de göz önünde bulundurduklarını ifade eden Örs, İzmir'in misyonuyla uyumlu fuarlar yapmak istediklerini dile getirdi.
     Örs, "150'den fazla firmanın katılacağı fuarı, denizcilik sektörüne katkı koymak için düzenliyoruz. İzmir'de denizcilik bilincini oluşturmak da amaçlarımızdan biri. Deniz ve denizcilik apayrı bir dünya. Kendine has sırları var. Fuar, deniz severleri buluşturacak" dedi.
    
     -Fuar etkinlikleri-
    
     1. Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı, İzmir Uluslararası Fuar Alanı 2 No'lu holde 21-25 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek.
     Fuar kapsamında, 24-25 Kasım tarihlerinde İzmir Atatürk Kupası Optimist Takım Yarışması yapılacak.
     Fuar süresince çeşitli söyleşi, panel ve sergiler organize edilecek.
    
    
    

Bu haberi 150 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir