İzmir, Ayakkabı Fuarı'na hazırlanıyor

  • Yazı boyutu
İzmir, Ayakkabı Fuarı'na hazırlanıyor

İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarlar Fuarı'nın, (Ayakkabı Yaz) 10-13 Ocak 2013 tarihleri arasında düzenleneceği bildirildi.


     İZFAŞ'tan yapılan yazılı açıklamada, İzmir Ayakkabıcılar Odası ve Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği (EGEAYSAD) işbirliği ile düzenlenecek "Ayakkabı Yaz Fuarı"nın İzmir'de, 2013 yılının ilk fuarı olacağı belirtildi.
     İZFAŞ Genel Müdür Vekili Mehmet Şakir Örs, fuarın 33. kez kapılarını ziyaretçilere açacağını kaydetti.
     Ayakkabı fuarının "Ayakkabı Yaz" ve "Ayakkabı Kış" olmak üzere yılda iki defa düzenlendiğini kaydeden Örs, açıklamada şu ifadelere yer verdi:
     "Ayakkabı sektörüne tanıtım ve iş bağlantısı kurma olanağı sunan fuar, Türk ayakkabı üreticilerini yeni yurtdışı pazarlarla buluşturuyor. Yurtiçinde ise gelecek yılın modellerinin sergilendiği ilk büyük etkinlik olacak. Türkiye'nin çeşitli illerinden katılan firmalar, yaz sezonunun en yeni tasarımlarını sergileyecekleri fuar süresince, yurt içi ve yurt dışından gelen alıcı grupları ile önemli ticari bağlantılar kurma olanağına sahip olacaktır. Sektör, 2013'ün ayakkabı yaz modasını vitrinlerden önce İzmir'de görücüye çıkaracaktır."
     Ayakkabı Yaz Fuarı'na toplam ayakkabı üretiminin yüzde 40'ını karşılayan İzmirli ayakkabıcıların yanı sıra Türkiye'nin çeşitli illerinden firmaların katılacağını anlatan Mehmet Şakir Örs, sadece profesyonel ziyaretçiye açık olacak fuarın İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda düzenleneceğini kaydetti.
    
    
    


Bu haberi 603 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir