İzmir 1. Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı -İZFAŞ Genel Müdür Vekili Mehmet Şakir Örs: "Bu yıl ilk…

  • Yazı boyutu
İzmir 1. Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı
  -İZFAŞ Genel Müdür Vekili Mehmet Şakir Örs:
  "Bu yıl ilk…

İzmir 1. Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı -İZFAŞ Genel Müdür Vekili Mehmet Şakir Örs: "Bu yıl ilk kez düzenlediğimiz fuarın ilerleyen yıllarda gelişeceğine dair olumlu yaklaşımlar aldık"

İzmir Fuarcılık AŞ (İZFAŞ) Genel Müdür Vekili Mehmet Şakir Örs, bu yıl ilk kez düzenledikleri İZFAŞ Boatshow İzmir-1. Tekne, Yat ve Denizcilik Fuarı'nın ilerleyen yıllarda gelişeceğine dair olumlu yaklaşımlar aldıklarını bildirdi.
     İZFAŞ'tan yapılan yazılı açıklamaya göre, 21-25 Kasım 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilen fuarı yerli ve yabancı 9 bin 684 kişi ziyaret etti.
     Tekne, yat, ekipman ve aksesuarları, motor ve güç sistemleri, su sporları ve ekipmanlarının sergilendiği fuara 6 il ve 17 ülkeden 151 firma katıldı.
     İZFAŞ Genel Müdür Vekili Mehmet Şakir Örs, ilk kez gerçekleştirdikleri fuarın göz doldurduğunu belirtti. Fuar süresince yaptıkları ankette, katılımcı ve ziyaretçilere sorular yönelttiklerini bildiren Örs, "Bu yıl ilk kez düzenlediğimiz fuarın ilerleyen yıllarda gelişeceğine, hem sektörün hem de bölgenin bu potansiyeli taşıdığına dair olumlu yaklaşımlar aldık. İZFAŞ olarak sektöre, kent, bölge ve ülke ekonomisine destek vermenin gururunu yaşıyoruz. Katılımcılara önemli iş bağlantıları kurulmasına aracılık etmekten ve yeni pazarlara ulaşma fırsatı sunmaktan, ilk fuarımızda bu güzel gelişmelerden mutluluk duyuyoruz" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 171 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir