iTunes hediye kartları ilk kez Avea İletişim Merkezleri'nde

  • Yazı boyutu
iTunes hediye kartları ilk kez Avea İletişim Merkezleri'nde

iTunes hediye kartları ilk kez Avea İletişim Merkezleri'nde

Türkiye'deki kullanıcılarına resmen kapılarını açan Apple'ın dijital içerik platformu "iTunes Store"un hediye kartları, operatör olarak ilk kez Avea İletişim Merkezleri'nde satılacak.
     Avea açıklamasına göre, ön yüklemeli bir hesaba sahip olunmasını sağlayan 25 lira ve 50 liralık iTunes hediye kartları operatör olarak sadece Avea İletişim Merkezleri'nde satışa sunulacak.
     Apple'ın dijital içerik sağlama platformu iTunes Store'un resmi olarak Türkiye'de açılması ile iTunes Store'un müzik, video ve film mağazalarından Türk Lirası ile satın alma ve kiralama dönemi başlıyor.
     Avea İletişim Merkezleri'nde kullanıcılarla buluşan iTunes hediye kartları, iTunes Store hesabı açarken kredi kartı bilgilerini vermeyi tercih etmeyen kullanıcıların iTunes Store'dan, App Store'dan ve Mac App Store'dan içerik satın almalarına imkan veriyor.
     Kartlarla birlikte verilen kod, Apple hesabına aktarılarak, bakiye hesabına işleniyor, satın alma veya kiralama yapıldıkça yüklenilen hesaptan düşüyor.
     Türkçe ve yabancı milyonlarca müziğe erişim fırsatı veren iTunes Store'dan yabancı filmler dublaj ya da Türkçe alt yazılı seçenekleriyle kiralanıp satın alınırken, müzik klipleri ve zil sesleri de satışa sunuluyor.
    
    
    

Bu haberi 135 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir