İTÜ Denizcilik Fakültesi "Geleneksel Balık Günü"

  • Yazı boyutu
İTÜ Denizcilik Fakültesi "Geleneksel Balık Günü"

İTÜ Denizcilik Fakültesi "Geleneksel Balık Günü"

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Denizcilik Fakültesi, "128. Kuruluş Yılı Geleneksel Balık Günü", İTÜ mezunlarının ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.
     Tuzla'daki İTÜ Denizcilik Fakültesi Yerleşkesi'nde gerçekleştirilen "127. Kuruluş Yılı Geleneksel Balık Günü" programına, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Suat Hayri Aka, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, Tuzla Kaymakamı Mümin Heybet, İTÜ Rektörü Prof. Dr. Muhammed Şahin, Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nil Güler ile öğrenciler ve mezunlar katıldı.
     Törende 60 yıllık mezunlara anı plaketi, 50 ve 40 yıllık mezunlara şilt ve plaketlerin verilmesinin ardından, etkinlik sonunda katılımcılara balık ikram edildi.
     Bu arada, törende bulunacağı belirtilen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın, programındaki değişiklik nedeniyle etkinliğe katılamadığı bildirildi.
    
    
    

Bu haberi 167 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir