İTİCÜ'den "Trader" eğitimi

  • Yazı boyutu
İTİCÜ'den "Trader" eğitimi

İTİCÜ'den "Trader" eğitimi

İstanbul Ticaret Üniversitesi (İTİCÜ), Dış Ticaret Enstitüsü ve CFT Financials Limited ile finansal enstrümanlardan yola çıkarak bütün türev ürünlerle ilgili teknik bilgilerin paylaşılacağı eğitim programları başlatacak.
     Eğitim işbirliği projesi çerçevesinde trader yetiştirmeye yönelik düzenlenecek sertifikalı türev eğitimi programı, uluslararası uzmanlar gözetiminde üniversitenin Eminönü Kampüsünde yürütülecek.
     16 Haziran'da başlayacak olan eğitimler, 40 saat sürecek. Eğitim programlarında, finansal ürünler, pazar payları, teknik analiz, teknik analizlerde kullanılan formüller, makro- mikro ekonomik prensiplerin pazar hareketleri üzerine etkileri, arz-talep dengesi, paranın idaresi, risklere karşı korunma, pazar ve trade psikolojisi, trading yazılımları, performans geliştirme yönetimleri üzerinde durulacak.
     Eğitimi tamamlayan herkes CFT Financials Ltd. çatısı altında küresel pazarlarda canlı trade yapma hakkına sahip olacak. Başarılı olan öğrencilere belli oranlarda staj imkanı sağlanacak ve öğrenciler, Londra'daki profesyonel finans piyasasında hizmet gösteren CFT Financials Ltd. nin global finans pazarlarındaki traderlarını tanıma fırsatı bulacak.Öğrenicler, elde ettikleri referans ve sertifikayla dünyadaki diğer trade şirketlerinde trader olarak çalışma fırsatı da yakalayacak.
    
    
    

Bu haberi 177 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir