İthalat maksadı dışında yurt dışından getirilecek televizyon için ücret alınacak

  • Yazı boyutu
İthalat maksadı dışında yurt dışından getirilecek televizyon için ücret 
alınacak

İthalat maksadı dışında yurt dışından getirilecek televizyon için ücret alınacak

Ticari ithalat maksadı dışında yurt dışından getirilecek renkli televizyonlar için 5-15 avro arasında değişen ücret tahsil edilecek.
     Bakanlar Kurulu'nun "Ticari İthalat Maksadı Dışında Yurt Dışından Getirilecek Renkli Televizyon, Siyah-Beyaz Televizyon, Radyo, Video, Televizyon Uydu Alıcıları, Birleşik Cihazlar ile Bunların Dışında Kalan Radyo Televizyon Yayını Almaya Yarayan Her Türlü Cihazlar İçin Bir Defaya Mahsus ve 2013 Yılı İçin Geçerli Olmak Üzere Alınacak Ücretlerin Tespiti Hakkında Karar"ı Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
     Buna göre, ticari ithalat maksadı dışında yurt dışından getirilecek renkli televizyonlar için ekran büyüklüklerine göre 5-15 avro arasında, siyah-beyaz televizyonlar için ekran büyüklüklerine göre 2-3 avro arasında, radyo ve radyo alıcılarından 1-18 avro arasında, video kameralardan 18 avro, televizyon uydu alıcı cihazlarından 3-7 avro arasında, birleşik cihazlardan 1-21 avro arasında, tuner kartlarından 1 avro ve bunların dışında radyo ve televizyon yayını almaya yarayan her türlü cihaz için 18 avro tutarında ücret, bir defaya mahsus ve 2013 yılı için geçerli olmak üzere alınacak.
    
    
    

Bu haberi 164 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir