Ayalka Makina Araçüstü Ekipman San. Tic. Ltd. Şti.: İtfaiye Araci, Su Tankeri, Çöp Kasasi, PlatForm,

  10000 Sk. No:20 Aosb 35620 çiğli-izmir (Çiğli / İzmir / Türkiye)
  090-232-3283078 090-232-3768647
  semra sonmez (Bakım Onarım Mühendisi)

  İtfaiye Araci, Ayalka, Info@ayalka.com.tr

  • İlan Sahibi : semra sonmez
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Çiğli
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 19 Aralık 2008 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 31 Aralık 2011 Cumartesi
  • Bulunduğu Sektör : Makine Sanayi

  İtfaiye Araci, Ayalka, Info@ayalka.com.tr İlan Açıklaması

  İtfaiye Aracı info@ayalka.com.tr, AYALKA

  İtfaye araçları şirketimizin İzmir`deki fabrikasında, işinin uzmanı profesyonel bir ekiple, teknolojinin gerektirdiği en son kalite teknikleri uygulayarak imal edilmektedir. Yapmış olduğumuz imalat tamamıyla TSEK kalite belgeli olup, uzun yıllar firmamızın servis garantisi altındadır.

  Yapılan itfaye araçları, aracın yapılacağı şasi kamyonun kapasitesine bağlı olarak; 1000 - 15000 litre su tankı kapasiteli, 9 metre portatif merdivenli veya 12 - 18 - 24 - 26 metreye kadar ulaşan hidrolik merdivenli olarak imal edilmektedir. Yapılan itfaye araçlarının karoserleri, modüler sistemi, 3 parçalı olarak imal edilmekte olup, gerek uygulama gerekse dizayn yönünden en üst kalitede imal edilmektedir.

  İtfaye araçlarının su tankı, araç kapasitesine bağlı olarak istenilen hacimde, ST 37 veya paslanmaz krom nikel sacdan imal edilmektedir. Su tankının yaklaşık %10`u büyüklüğünde kimyasal köpük tankları standart olarak uygulanmaktadır.

  Tesisatta kullanılan tün vana, valf ve rekorlar ile hidrolik sistem en kaliteli malzemeden imal edilmiştir. Araçlarda 26 metreye uzanabilen hidrolik merdivene hidrolik dengeleme sistemi ve denge ayakları uygulanabilmektedir. Tüm hidrolik sistem ithal malzemeden sınıfının en iyisi olarak imal edilmekte, hidrolik merdivende ve dengeleme sistemlerinde güvenlik esas alınmaktadır. Hidrolik merdivenin üst kısmında, 200 Kg`lık yük taşımaya uygun merdiven sepeti, merdivene kadar sulama ve elektronik sepet dengeleme sistemi yapılmaktadır.

  Yapılan itfaye araçlarına isteğe bağlı olarak, itfaye acil yardım ve kurtarma dizaynı yapılabilmektedir. Tercihe göre her tür kurtarma ekipmanı kesici ve ayırıcı makaslar, hava yastıkları, atlama yatakları, temiz hava tüp ve maskeleri, jeneratör, motopomp, kırıcı ve delici tabancalar, yangına yaklaşma elbiseleri ve baretler, emiş ve basınç hortumları vb. gibi özel olarak yerleştirilebilmektedir.

  Araçların elektrik sistem malzemeleri TSEK kalite normlarına uygun olup, b

  Tümünü göster
  Ayalka Makina Araçüstü Ekipman San. Tic. Ltd. Şti.: İtfaiye Araci, Su Tankeri, Çöp Kasasi, PlatForm,
  10000 Sk. No:20 Aosb 35620 çiğli-izmir (Çiğli / İzmir / Türkiye)
  090-232-3283078
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir