"İşteKazan" programı yenilendi

  • Yazı boyutu
"İşteKazan" programı yenilendi

Turkcell'in, kurumsal hat sahibi müşterilerine indirim ve avantajlar sağlayan İşteKazan programı yenilendi.

     Turkcell açıklamasına göre, İşteKazan programı, Turkcell'in 26 marka ile yaptığı iş birlikleri sayesinde işletmelere yüzde 50'ye varan indirimler ve ortalama yüzde 15 tasarruf olanağı sunuyor. Turkcell'li işletmeler ve şirket hattı kullanan çalışanları, İşteKazan programı sayesinde teknolojiden eğitime, akaryakıttan kargoya, seyahatten tercümeye ve depolamaya kadar pek çok ihtiyaçlarını en ekonomik koşullarda, çeşitli ayrıcalıklarla karşılayabiliyor.
     Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, İşteKazan programına ilişkin değerlendirmesinde, kurumsal müşterilerine Turkcell farkını yaşatmak için, çalışmalarında daima onların ihtiyaç, talep ve beklentileri üzerine odaklandıklarını kaydederek şunları kaydetti:
     "Turkcell'in gerçekleştirdiği marka iş birlikleri, Turkcell'li işletmelere yüzde 50'ye varan indirimler ve fırsatlar sağlıyor. İki yılda kurumsal müşterilerimize bu sayede 20 milyon lira kazandırdık. Hem bu kapsamdaki firmalar, hem faydalananlar, hem de Turkcell için bu işbirliği kazan-kazan uygulamasına çok güzel bir örnek. Şirketlerin büyümesine destek vererek, müşteri memnuniyetine hizmet ediyoruz. Şimdi İşte Kazan'ı daha çok markada daha fazla fırsatla yeniledik."
     Turkcell'in Nisan 2010'dan bu yana onlarca markada indirim ve fırsatlar sağlayan İşteKazan programından bugüne kadar 37 bin firma yararlandı. Turkcell'li işletmeler, İşteKazan Programı sayesinde 20 milyon liraya yakın indirim kazandılar. Bugüne dek İşteKazan avantajlarıyla 55 bine yakın alışveriş işlemi gerçekleştirildi. Turkcell'in iş birliği yaptığı markalar ise, yapılan işlemlerden 250 milyon liranın üzerinde ciro elde etti.
    
    
    


Bu haberi 338 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir