İstanbul Uluslararası Finans Merkezi ihalesi -İhalede Akdeniz İnşaat ve Eğitim Hizmetleri AŞ ile…

  • Yazı boyutu
İstanbul Uluslararası Finans Merkezi ihalesi
  -İhalede Akdeniz İnşaat ve Eğitim Hizmetleri AŞ ile…

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi ihalesi -İhalede Akdeniz İnşaat ve Eğitim Hizmetleri AŞ ile Varyap Varlıbaşlar Yapı Sanayi Turizm Yatırımları Ticaret ve Elektrik Üretim AŞ ve GAP İnşaat Yatırım ve Dış Ticaret AŞ ortak girişim teklif sundu

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi ihalesinde Akdeniz İnşaat ve Eğitim Hizmetleri AŞ ile Varyap Varlıbaşlar Yapı Sanayi Turizm Yatırımları Ticaret ve Elektrik Üretim AŞ ile GAP İnşaat Yatırım ve Dış Ticaret AŞ ortak girişimle teklif sundu.
     İstanbul Uluslarası Finans Merkezi Özel Proje ve Rekreasyon Alanı Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi 1. oturumu Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü'nde gerçekleştirildi.
     Kapalı zarf usulü yapılan ihalede, Akdeniz İnşaat ve Eğitim Hizmetleri AŞ, 1 milyar 100 milyon lira artı KDV teklif sundu.
     Varyap Varlıbaşlar Yapı Sanayi Turizm Yatırımları Ticaret ve Elektrik Üretim AŞ ile GAP İnşaat Yatırım ve Dış Ticaret AŞ ortak girişimi de 600 milyon lira artı KDV teklif verdi.
     Mesa Mesken Sanayi AŞ, Ege Yapı Limited Şirketi, Teknik Yapı Teknik Yapılar Sanayi ve Ticaret AŞ ise ihaleye teklif sunmadı.
     Bu arada, dosyaların incelenmesinin ardından ihalenin ikinci oturum tarihi isteklilere yazıyla bildirilecek.
    
    
    

Bu haberi 157 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir