İstanbul Uluslararası Finans Merkezi İhalesi 18 Ekim'de

  • Yazı boyutu
İstanbul Uluslararası Finans Merkezi İhalesi 18 Ekim'de

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi İhalesi 18 Ekim'de

"İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Özel Proje ve Rekreasyon Alanı Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesi 1. oturumu, 18 Ekim'de gerçekleştirilecek.
     Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın bazı gazetelerde yer alan ihale ilanına göre, "İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Özel Proje ve Rekreasyon Alanı Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesinin 1. oturumu, 18 Ekim Perşembe günü saat 14.30'da yapılacak.
     Daha önce 31 Ağustos tarihinde yapılan ihalenin iptal edilmesi üzerine, ihalenin yenilenmesine karar verildiği öğrenildi.
     İhalenin yeniden yapılacak 1. oturumunda kapalı zarf teklif alma ve 2. oturumda pazarlık-açık artırma usulü ile iki oturum halinde iki ayrı günde gerçekleştirilecek.
     İhaleye yerli veya yabancı gerçek veya tüzel kişi veya bunların oluşturdukları ortak girişim grupları teklif verebilecek, ancak bu ihale uluslararası bir ihale olmayacak. Konsorsiyum olarak verilen teklifler kabul edilmeyecek. Yabancı istekliler, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nda belirtildiği şekilde ihaleye katılabilecek.
     Bu arada, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayımlanan özel durum açıklamasında, "31.08.2012 Cuma günü 1. Oturumu yapılan 'İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Özel Proje ve Rekreasyon Alanı Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi' ihalesi, ihalede geçerli tek teklifin kalması ve buna bağlı olarak da ihalede uygun rekabet ortamının sağlanamaması nedeniyle, ileri bir tarihte yeniden yapılmak üzere iptal edilmiştir" bilgisine yer verildi.
    
    
    

Bu haberi 153 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir