İstanbul Park Yarış Kompleksi ihalesi... -İTO Başkanı Yalçıntaş: -"İstanbul Park Yarış…

  • Yazı boyutu
İstanbul Park Yarış Kompleksi ihalesi... 
  -İTO Başkanı Yalçıntaş:
  -"İstanbul Park Yarış…

İstanbul Park Yarış Kompleksi ihalesi... -İTO Başkanı Yalçıntaş: -"İstanbul Park Yarış Kompleksi'nin ihalesine 5 firma teklif verdi"

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Murat Yalçıntaş, İstanbul Park Yarış Kompleksi'nin ihalesine 5 firmanın teklif verdiğini söyledi.
     İstanbul Park Yarış Kompleksi'nin (İstanbul Formula 1 Pisti) işletme hakkına ilişkin ihale öncesi İTO Eminönü Merkez Bina'da basına açıklama yapan Yalçıntaş, ihaleye Eylül Tarım Oto Kiralama LTD. Şirketi, İstanbul MC Yarış Sporları, Özyacızı İnşaat Elektrik LTD. Şirketi, CNR Uluslararası Fuarcılık AŞ ve Ayhanlar Hazır Beton İnşaat AŞ'nin katıldığını belirtti.
     Yalçıntaş, teklif veren 5 firmanın açık artırmaya çağrıldığını, kira bedeline 3 milyon liradan başladıklarını bildirdi.
     Açık artırma bittikten sonra Yönetim Kurulu olarak karar vereceklerini anlatan Yalçıntaş, "Alan şirket 10 yıllığına sahibi olacak. Daha sonra vakıflara geçecek. Alan şirket vakıflarla anlaşırsa işletmeye devam edecek. Bu konuda vakıfların bir sorun çıkaracağına inanmıyorum" dedi.
    
    
    

Bu haberi 156 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir