İstanbul Mobilya Fuarı'nın ardından -MOSDER Başkanı Güleç: -"Fuara 100'den fazla ülkeden müşteri…

  • Yazı boyutu
İstanbul Mobilya Fuarı'nın ardından
  -MOSDER Başkanı Güleç:
  -"Fuara 100'den fazla ülkeden müşteri…

İstanbul Mobilya Fuarı'nın ardından -MOSDER Başkanı Güleç: -"Fuara 100'den fazla ülkeden müşteri geldi. 11'i uluslararası 312 firmanın katıldığı fuarı 100 bin kişi ziyaret etti"

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Başkanı Ahmet Güleç, 29 Ocak-2 Şubat arasında düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı'na (İMOB 2013), 100'den fazla ülkeden müşteri geldiğini söyledi.
     Güleç, bu yıl dokuzuncusu düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı'nın olumlu geçtiğini belirterek, oldukça başarılı sonuçlar aldıklarını bildirdi.
     Fuar katılımcılarından adlıkları izlenimlerin, İMOB 2013'ün, 9 yılın en iyi fuarı olduğunu gösterdiğini ifade eden Güleç, şunları kaydetti:
     "Fuara 100'den fazla ülkeden müşteri geldi. Hepsinin görüşleri de çok olumluydu. Türkiye'nin 81 ilinden izleyici ve müşterilerimiz geldi. Bunların da görüşleri çok olumlu. İMOB, dünyanın en önemli mobilya fuarı potasına zaten girmişti. Dünyanın üçüncü Avrupa'nın ikinci en önemli mobilya fuarını yapıyoruz. Hedefimiz bu konuda daha fazla ilerlemek."
     Yaklaşık 100 bin civarında kişinin fuara geldiğine dikkati çeken Güleç, "Fuara 312 firma katıldı. Bunun 11'i uluslararası firmaydı. 301'i de ulusaldı. Burada yaklaşık bin koleksiyon sergiledik. Her firmanın değişik koleksiyonları var. Ziyaretçilerin 11 binini yabancılar oluşturdu" dedi.
    
    
    

Bu haberi 178 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir