İstanbul Jewelry Show TEB'in ana sponsorluğunda başladı

  • Yazı boyutu
İstanbul Jewelry Show TEB'in ana sponsorluğunda başladı

İstanbul Jewelry Show TEB'in ana sponsorluğunda başladı

Türk Ekonomi Bankası'nın (TEB) ana sponsorluğunda, UBM Rotaforte tarafından organize edilen "İstanbul Jewelry Show", İstanbul Fuar Merkezi'nde (CNR Expo) bugün ziyaretçilere kapısını açtı.
     TEB açıklamasına göre, altın bankacılığı ürünleriyle geniş bir kesime hitap eden TEB, UBM Rotaforte tarafından 21-24 Mart tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek İstanbul Jewelry Show'un ana sponsorluğunu üstlendi.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen TEB Altın Bankacılığı Satış Direktörü Selami Erten, tüm dünyada yatırımcıların güvenli bir liman olarak görüp sıklıkla tercih ettiği altın ve altına dayalı ürünlerin, TEB olarak portföylerinde önemli bir yer tuttuğunu vurguladı.
     Erten, "Altın Bankacılığı alanında pazar lideri olmanın da verdiği sorumlulukla İstanbul Jewelry Show'un ana sponsorluğunu üstlenerek, daha fazla sayıda firmaya ve ziyaretçiye ulaşma fırsatını yakalamış olmaktan mutluluk duyuyoruz" ifadelerini kullandı.
     Bu arada verilen bilgiye göre, bu yıl 36'ncısı düzenlenen, kuyumculuk ve mücevherat sektörünün buluşma platformu olarak nitelenen İstanbul Jewelry Show, 25 ülkeden 1000'in üzerinde yerli ve yabancı firmayı bir araya getiriyor.
     Sektörün önde gelen markaları, yeni modellerini 5 salonda 40 bin metrekare büyük bir alanda ziyaretçilere tanıtıyor. Fuardaki standında kuyum sektöründe uzman personelini görevlendiren TEB Altın Bankacılığı, altın kredisi, taksitli altın kredisi, altın tahsilat sistemi ve kuyumcu paket sigortası gibi ürünlerini katılımcılara ve ziyaretçilere tanıtıyor.
    
    
    

Bu haberi 157 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir