İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'nden 20 milyon liralık araç ve eşya satışı

  • Yazı boyutu
İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'nden 20 milyon liralık araç ve 
eşya satışı

İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'nden 20 milyon liralık araç ve eşya satışı

İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü, gümrük depolarında bulunan 20 milyon liralık binek araç ve çeşitli eşyaları satışa çıkaracak.
     Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'nün bugüne kadarki en büyük eşya ve araç satışını gerçekleştireceği ifade edilerek, gümrük depolarında bulunan 20 milyon lira değerindeki binek otomobil, motosiklet ve yaklaşık 2 bin 200 çeşit eşyanın açık artırma yoluyla satışa sunulacağı kaydedildi.
     Açıklamada, perakende ve ihale yoluyla Erenköy ve Ataşehir Satış Mağazaları'nda satışa sunulacak eşyalar arasında kişisel bakım ürünlerinden hazır tekstil ürünlerine, kumaştan cep telefonuna, makine aksamlarından saat ve güneş gözlüklerine, oyuncaktan uçurtmaya, mobilyadan süs eşyasına, LCD televizyonlardan dizüstü bilgisayarlara, makyaj ve kozmetik ürünlerinden halıya, duvar kağıtlarından beyaz eşyaya birçok eşyanın bulunduğu belirtildi.
    
     -Satışlar 6-9 Kasım'da-
    
     Bakanlık'tan yapılan açıklamaya göre, halka açık olarak gerçekleştirilecek satış işlemlerine katılım için vatandaşların ihale gününden bir gün önce mesai bitimine kadar teminatlarını tasfiye işletme müdürlükleri veznelerine yatırmaları yeterli olacak.
     Otomobil ve motosiklet satışları Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü İhale Salonu'nda, toptan satış ihaleleri ise Ataşehir Gümrük Kompleksi içinde bulunan ihale salonunda ve Yeşilköy Dünya Ticaret Merkezi bitişiğindeki Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü İhale Salonu'nda yapılacak.
    
    
    

Bu haberi 357 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir