İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'nden tasfiyelik eşya satışı

  • Yazı boyutu
İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'nden tasfiyelik eşya satışı

İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'nden tasfiyelik eşya satışı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Bakırköy İşletme Müdürlüğü, aralarında akü, rulman, kart okuyucunun da yer aldığı tasfiyelik hale gelen 36 grup eşyayı satılığa çıkardı.
     Konuya ilişkin duyuru, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
     Buna göre, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Bakırköy İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli 83,10 lira ile 432 bin 85 lira arasında değişen, tasfiyelik hale gelen 36 grup eşyayı açık arttırma yolu ile satacak.
     Satılacak eşyalar arasında mensucat, akü, kapı kolu, kumaş kılıf, rulman, mum, çivi çakma tabancası, kupa bardak, heykelcik, batarya, şarj cihazı, kart okuyucu da bulunuyor.
     İhale, 17 Ekim Çarşamba günü saat 09.30'da "Yeşilköy Mahallesi Yeni Havaalanı Yolu No:1 Bakırköy/İstanbul" adresinde yapılacak.
     İlgililer, ihaleye ait şartname ve eklerini 10 lira karşılığında Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü ile Bölge Müdürlüğü'nden alabilecek.
    
    
    

Bu haberi 246 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir