İstanbul Avrupa Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Amacımız sizlere en güzel ve en temiz hizmeti sunmaktır. Kepenk tamircisi olarak bozulan kepenklerinizi onarıyor ve bakıma alıyoruz. Yaptığımız işleri kaliteli ve sağlam olarak yapıyoruz.
  İşletmeleri olanlar her gün kepenk aç-kapa yapıyorlar. Dolayısıyla zamanla bu kepenkler bozulabiliyor. Biz de sunduğumuz bu hizmetle bozuk olan kepenklerinizi bakıma alıp sıfır takılmış kepenkler gibi sağlamlaştırıp sizlere teslim ediyoruz. Kepenkler sürekli hareket ettikleri için arada sırada sorun vermesi gayet doğaldır.
  İşyerinizde güvenlik açısından şart olan bu kepenkler motorlu ve motorsuz olabilmektedir. Bazen bu motorlu ve motorsuz olan kepenkler mekanizmasında oluşan sorunlardan dolayı elektronik oldukları için hata verebilirler. Sizlerde bunu bizimle irtibata geçerek işlerinizi bize kolayca yaptırabilirsiniz. Çünkü kepenk her ne kadar boş gözükse de unutmayın ki ekmek kapınızı koruyan mekanik parçalardır. Güvenlik sizin işyeriniz için başta gelen kurallardan olmalıdır. Bunun için ise kepenk in kalitesi sağlamlığı ve çalışabilirliği gerçekten önem verilecek bir noktadır. Sorun veren kepenkleriniz için uygun bir tamirci bulamayabilirsiniz. Her çeşit kepenklerde motorlu, elektronik, otomatik vs. bizlere ulaştığınız takdirde çok kısa sürede kepenginiz sorunsuz bir şekilde düzeltilecektir. Yaptığımız işlerle sizlere hizmetin en iyisi, en ucuzunu ve en kalitelisini sunmaya çalışıyoruz. Kepenk tamir işinde ve bir çok işte biz kalitemizi konuşturuyoruz. Yaptığımız kepenk tamiri ile sizleri memnun etmek tek amacımızdır. Kepenk tamircisi deyince aklınıza gelecek tek adres biz olmak için çabalıyoruz.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  İstanbul Avrupa Yapı
  Bahcelievler (Bahçelievler / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6172411 / 090-533-3779549
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir