İstanbul Autoshow 2012 -Ford Otosan, fuarda 5 yeni modeli; Yeni B-Max, Yeni Fiesta, Yeni…

  • Yazı boyutu
İstanbul Autoshow 2012
     -Ford Otosan, fuarda 5 yeni modeli; Yeni B-Max, 
     Yeni Fiesta, Yeni…

İstanbul Autoshow 2012 -Ford Otosan, fuarda 5 yeni modeli; Yeni B-Max, Yeni Fiesta, Yeni Kuga, Yeni Tourneo Custom ve Yeni Mondeo'yu sergiliyor -Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün: -"Önümüzdeki 2 yıl içerisinde, 15 yeni global Ford modelimizi Avrupa pazarında satışa sunmuş olacağız"

Ford Otosan'ın İstanbul Autoshow 2012 Fuarı'nda sergilediği 5 yeni modeli; Yeni B-Max, Yeni Fiesta, Yeni Kuga, Yeni Tourneo Custom ve Yeni Mondeo ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.
     Bu yıl 14'üncüsü düzenlenen İstanbul Autoshow 2012 Fuarı'nda Ford, 5 yeni modelle tüketicilerin karşısına çıktı.
     Fuarda sergilediği yeni araçlarla Ford, inovatif ve sınıf lideri teknolojilerin yanı sıra çekici tasarım ve yeni motor teknolojileriyle donatılan binek ve ticari araçlarında bugüne kadarki en geniş ürün portföyüne ulaşacak.
     Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, fuarın açılış gününde yapılan basın toplantısında, 2012 yılında One Ford stratejisini "Go Further" marka söylemi ile bir adım ileriye taşıdıklarını kaydetti.
     Bu söylem ile teknoloji ve ürün geliştirme alanlarında çıtayı yükselterek müşterilerin yaşantılarına değer katmayı hedeflediklerini dile getiren Yenigün, "İnovatif ve sınıf lideri teknolojilerin yanı sıra çekici tasarım ve yeni motor teknolojileriyle donatılan binek ve ticari araçlarımızla bugüne kadarki en geniş ürün portföyüne ulaşarak Türkiye'deki toplam pazar liderliğimizi daha da pekiştireceğiz. 10 yıldır aralıksız süren liderliğimizi, içinde bulunduğumuz yılda da sürdürerek 11. liderliğe doğru emin adımlarla ilerliyoruz" dedi.
     Tek Ford stratejisi ışığında müşterilere hak ettikleri kaliteli, çevreci, fonksiyonel ve güvenli ürünleri sunabilmek için çalıştıklarını ve çalışmaya da devam edeceklerini belirten Yenigün, şunları kaydetti:
     "Ford ürünlerini tercih eden herkes için ve sevdikleri için, güvenebilecekleri ürünler yaratmayı çok önemsiyoruz. Teknoloji ve ürün geliştirme anlamında sunduğumuz yeniliklerin başında çevreci yaklaşımımızı ortaya koyan '2012 Yılın Motoru' ödüllü 1.0 litrelik EcoBoost benzinli motoru geliyor. Halihazırda Focus ve B-MAX modellerinde sunulan 1.0 EcoBoost motor, 2013 yılı itibarı ile Yeni Fiesta, C-MAX ve daha ileri tarihte Yeni Mondeo'da da sipariş edilebilecek.
     Bildiğiniz gibi bu fuarda sergilediğimiz B-MAX ve Tourneo Custom modellerini Türkiye'de satışa sunduk. Autoshow 2012 Fuarı'nda ilk kez Türk otomobilseverlerle buluşturduğumuz Yeni Fiesta ve Yeni Kuga modellerimizi 2013 yılının ilk çeyreğinde satışa sunmayı planlıyoruz."
     Türk tüketicisini SYNC adlı araç içi iletişim sistemiyle tanıştıracak olan Ford, ayrıca 2013 yılından itibaren tüm yeni modellerde navigasyon sistemini de sunacak.
     İlk kez Fiesta modeliyle Türk otomobilseverlerle buluşan MyKey'e ilave olarak artık Ford'un gelişmiş araç içi iletişim sistemi SYNC de 2013 yılında satışa sunulacak tüm yeni modellerde tercih edilebilecek.
     Ford'un otomotiv endüstrisine getirdiği en son yenilik olan arka emniyet kemeri hava yastıkları ve "akıllı bagaj sistemi" gibi özellikler de Ford standındaki araçlarda görülebilecek.
    
    
    

Bu haberi 236 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir