İstanbul Altın Borsası'nda internet üzerinden işlemler başlıyor

  • Yazı boyutu
İstanbul Altın Borsası'nda internet 
  üzerinden işlemler başlıyor

İstanbul Altın Borsası'nda internet üzerinden işlemler başlıyor

İstanbul Altın Borsası (İAB), test aşaması tamamlanan Elektronik Borsa Sistemi yazılımı üzerinden işlemlere yakın bir zamanda başlayacağını bildirdi.
     İAB yayınladığı genel mektupta, borsa üyelerinin internet erişimi olan her yerden kesintisiz olarak piyasa işlemlerini gerçekleştirebilmeleri, müşteri adına işlem ve saklama yapabilmeleri ve piyasaları izleyebilmelerini sağlamak amacıyla, Elektronik Borsa Sistemi yazılımının Mayıs ayında üye testlerine açıldığı hatırlatıldı.
     Sistemin, üyelerden gelen görüşlerle yeniden tasarlandığı belirtilen mektupta, Elektronik Borsa Sistemi yazılı üzerinden işlemlerin yakın bir zamanda yapılacak duyuru ile başlayacağı kaydedildi.
     Mektupta, ayrıca 2-13 Temmuz tarihleri arasında her gün 16.30 - 18.00 saatleri arasında eğitimler palanlandığı ve işlem yetkililerinin, bu eğitimlere istedikleri gün ve zamanda katılabilecekleri de ifade edildi.
    
    
    

Bu haberi 126 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir