"İSO İnovasyon Ödülleri" başvurusu başladı

  • Yazı boyutu
"İSO İnovasyon Ödülleri" başvurusu başladı

"İSO İnovasyon Ödülleri" başvurusu başladı

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından Türkiye'nin inovasyon altyapısının gelişimine ve inovasyon bilincinin Türkiye'de yaygınlaşmasına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen "İSO İnovasyon Ödülleri"ne buşvuru başladı.
     İSO'dan yapılan açıklamaya göre, "İSO İnovasyon Ödülleri" ile inovasyona dönük süreçleri benimseyerek, sürdürülebilir rekabet avantajına ulaşan başarı örneklerinin ödüllendirilmesi, bu tür yaklaşımların yaygınlaştırılması yoluyla Türk sanayisinin inovasyon yetkinliğinin artırılması ve inovasyonun ticari getiri avantajı olarak öne çıkartılması amaçlanıyor.
     "İSO İnovasyon Ödülleri"ne sektör ve büyüklüğüne bakılmaksızın Türkiye'de yerleşik tüm sanayi kuruluşları başvurabilecek.
     Diğer ödüllerden farklı olarak, "İSO İnovasyon Ödülleri" ile sadece yenilikçi ürün ve ticari başarı değil, sanayi firmaları bünyesinde oluşturulan inovasyon ortamı da "Liderlik", "Stratejik Planlama", "Bilgi", "İnsan Kaynağı", "Süreçler" ve "İş Sonuçları" ana başlıklarında değerlendirilerek ödüllendirilecek.
     Ödül başvurusunda bulunan sanayi kuruluşları, başvurularının değerlendirilmesi sonucunda, inovasyon yetkinlikleri ve geliştirmeye açık alanları konusunda bilgi edinme imkanına da sahip olacak.
     Ödüle başvuruda bulunacak aday firmaların "www.iso.org.tr/inovasyonodulleri" internet adresinde yer alan başvuru formunu 10 Nisan Çarşamba gününe kadar İSO'ya iletmeleri gerekiyor.
    
    
    

Bu haberi 159 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir