İSO 500'de 20 iklimlendirme firması... -TOBB Türkiye İklimlendirme Meclisi Başkanı Poyraz:…

  • Yazı boyutu
İSO 500'de 20 iklimlendirme firması...
  -TOBB Türkiye İklimlendirme Meclisi Başkanı Poyraz:…

İSO 500'de 20 iklimlendirme firması... -TOBB Türkiye İklimlendirme Meclisi Başkanı Poyraz: -"İklimlendirme sektöründen 20 firmanın Türkiye'nin en büyük kuruluşları arasında yer almasından memnunuz ve gelecek yıllarda listede daha fazla iklimlendirme firması göreceğiz"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye İklimlendirme Meclisi Başkanı Zeki Poyraz, iklimlendirme sektöründen 20 firmanın Türkiye'nin en büyük kuruluşları arasında yer almasından memnuniyet duyduğunu ifade ederek gelecek yıllarda listede daha fazla iklimlendirme firması göreceklerini savundu.
     TOBB Türkiye İklimlendirme Meclisi Başkanı Zeki Poyraz yaptığı yazılı açıklamada, İstanbul Sanayi Odası'nın her sene yayınladığı Türkiye'nin ilk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu içerisinde iklimlendirme sektöründen 20 firmanın yer aldığına dikkat çekerek, iklimlendirme sektörünün son yıllarda en fazla rağbet gören sektörlerden biri olduğunu belirtti.
     Payraz, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
     "Sektörün yurt içi ve yurt dışı pazarlarda her geçen gün daha iyi bir konuma geliyor. Yerli tüketicinin yerli markalara güveni artarken, dünyanın dört bir yanında Türk iklimlendirme ürünlerinin ilgi gördüğünü vurguladı. Sektör yurt içi ve yurt dışı pazarlarda aranan, etkin ve güçlü bir sektör olmak için emin adımlarla yoluna devam ediyor. Türk iklimlendirme sektörünün daha fazla katma değer üreten, daha az ithalat, daha fazla ihracat yapan, daha fazla yerli ve yabancı yatırımcı çeken bir sektör olması için çalışıyoruz."
    
    
    

Bu haberi 178 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir