Penguen Kimya amp Ambalaj San.

  Perpa Ticaret Merkez ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2103682 090-535-2020493
  penguen kimya (Firma Sahibi / Ortağı)

  Islak Mendil Formatinda Oto Cam Koruyucu Mendil

  • İlan Sahibi : penguen kimya
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul
  • İlan Türü : Bayilik İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 15 Ağustos 2008 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 15 Ağustos 2008 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Ambalaj Ve Yan Sanayi

  Islak Mendil Formatinda Oto Cam Koruyucu Mendil İlan Açıklaması

  Islak Mendil Formatinda Olan Penguen Cam Koruyucu Yağmur Kaydirici ,,mendilimizle Ilgili Bayilikler Verilecektir Türkiye Genelinde Her Il Için Tek Yetkili Ana Bayilikler Oluşturup Bölge Bazindada 8 Adet Disbiritörlükler Oluşturulup Bölge Içindeki Bayilikler Disbiritöre .yönlendirilecektir Eğer Sizde Bu Sektörde Bayilik Almak Isterseniz Bizimle Irtibata Geciniz.... Ilerleyen Zamanlar Içerisinde Piyasaya çikacak Islak Mendil Formundaki Diğer ürünlerimizinde Bayilik Ve Disbiritörlüğünüz Almiş Bulunacaksiniz..,..
  Cam Koruyucu Nedir ?
  Cam Koruyucu ürünümüzü Aracin Diş Camina Sürüyorsunuz 3 Dakika Bekleyip Kağit Bir Peçete Ile Kuruluyorsunuz. Uygulamasi Bukadar Basit. ürünümüz 30 Gün Boyunca Aracin Caminda Kuş Pisliği Sinek çamur Ve Böcek Oluşumunu Engelliyerek Yağmurlu Havalardada Silecek Kullanmaniza Gerek Kalmiyor.. Ve Sileceğin ömrünü Uzatiyor.. .
  Satiş şekli: ürünümüz Perakende Olarak SOn Kulaniciya 1 Ytl Den Satilmaktadir .
  Benzin IstasyOnlarina Standlar Kurarak Günde 200 Adet Stand Başina Satiş Yapabilirsiniz.. Bulunduğunuz Ilde 4 Stand Demek Ortalama 600-700 Perakende Satiş Demektir.. Buda Size 700 Ytl Ye Yakin Bir Ciro Elde Etmenizi Sağliyor. ürünümüz Size 30 Kuruştan Gelmektedir . 700 Adetlik Satişlarda 300 Ytl Maliyet Olarak Hesaplarsaniz çikan Kari Hesaplayin .....
  Ana Bayilik Için Il Bazinda 10,000 Adetlik Bir Stok çekiyorsunuz Buda Size 3000 Ytl Ye Tekabül Ediyor .. 1 Ayda 15,000 Adet Perakende Ve Toptan Sattiğiniz Takdirde Ortalama 10,000 Ytl Kar Etmeniz Mümkün ..
  Bayilik KOnusiunda Eğer Ciddiyseniz Satiş Sorumlusu Arkadaşlarimiz Bulunduğunuz Ile Gelip ürünün Satişiyla Ilgili Detayli Bilgiyi Ve Eğitimiz Verip Sözleşmenizi Yapip Maliniz Teslim Ediyor.. Sizde Bu Vesile Ile O şehrin Tek Yetkili Ana Bayisi Oluyorsunzu Sizden Başka Hiç Bir Kurum Veya şahsa Bayilik Verilmiyor Genel Merkezimize Gelen Talepler Internet Sitemiz Araciliğiyla O şehrin Ana Bayisine Yönlendiriliyor.. Ana Bayiler Tali Bayilik Verebiliyorlar .. Disbiritö

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Bayilik İlanları

  Firmaya ait başka bayilik ilanı bulunamamıştır.
  Penguen Kimya amp Ambalaj San.
  Perpa Ticaret Merkez ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2103682
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir