İSİB Yönetim Kurulu Başkanı Poyraz: -"İSİB olarak MCE'ye destek oluyoruz"

  • Yazı boyutu
İSİB Yönetim Kurulu Başkanı Poyraz:
  -"İSİB olarak MCE'ye destek oluyoruz"

İSİB Yönetim Kurulu Başkanı Poyraz: -"İSİB olarak MCE'ye destek oluyoruz"

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Poyraz, Mostra Convegno Expocomfort'un (MCE) iklimlendirme sektörünün en büyük ve önemli organizasyonu olduğunu belirterek, İSİB olarak kendilerinin de MCE'ye destek olduklarını ifade etti.
     İSİB'den yapılan yazılı açıklamada, iklimlendirme sektörünün Avrupa'daki en büyük fuar organizasyonlarından biri olan ve 18-21 Mart 2014 tarihleri arasında yapılacak Mostra Convegno Expocomfort'un (MCE), tanıtımının 9 Mayıs 2013'te İstanbul Swiss Otel'de yapılacağı belirtildi.
     İSİB Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Poyraz da MCE fuarına, yurt dışı pazar yelpazesini geliştirmek, genişletmek, daha fazla ihracat yapmak, görgüsünü, bilgisini arttırmak isteyen iklimlendirme mensuplarının mutlaka katılması gerektiğini bildirdi.
     Fuarın geniş bir coğrafyaya hitap ettiğini, Avrupa ve Afrika pazarından yoğun ilgi gördüğünü, organizatörlerin fuara ciddi anlamda alım heyeti organizasyonları düzenlediğini belirten Poyraz, "İSİB olarak MCE'ye destek oluyoruz. Türkiye'nin MCE'ye olan ilgisi ve katılımı son yıllarda büyüdü. En son 2012 yılında yapılan fuara ülkemizden 74 firma katıldı. Sektörümüzün müteahhitleri, mühendisleri, akademisyenleri de mutlaka bu fuarı ziyaret edip, katkıda bulunmalıdır" değerlendirmesinde bulundu.
     Poyraz, fuarda ısıtma, soğutma, havalandırma, klima ve tesisat sistemlerinde en son teknolojiye sahip ürünlerin de görücüye çıkacağını kaydederek, MCE fuarının verimli ve prestijli bir fuar olduğunu, sektörün içinde olan herkesi bu fuara beklediklerini vurguladı.
     Açıklamada ayrıca, 2012 yılında düzenlenen MCE fuarına 58 farklı ülkeden, 900'ü yabancı toplam 2 bin 100 firmanın katıldığı ve 136 ülkeden 155 bin profesyonel ziyaretçinin de fuara iştirak ettiği bildirildi.
    
    
    

Bu haberi 139 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir