İşCep yeniden tasarlandı

  • Yazı boyutu
İşCep yeniden tasarlandı

İşCep yeniden tasarlandı

2007'den bugüne milyonlarca müşteriye hizmet veren İşCep, iPhone'a özel olarak yenilenmiş arayüzü ve genişletilmiş özellikleriyle kullanıcı dostu bir müşteri deneyimi sunuyor.
     İş Bankası açıklamasına göre, kullanıcılar artık yeni tema seçimleri ve kişiselleştirilebilir menüsü ile İşCep'te kendilerine özel bir deneyim oluşturabilecek. Türkiye'de bir ilk olan basit, güvenilir ve yenilikçi ödeme teknolojisi Parakod'a da yeni özellikler ekleniyor.
     İşCep'in içinde yer alan Parakod uygulaması ile İş Bankası müşterileri cep telefonları ile basit ve güvenli bir şekilde hem internet üzerinden hiçbir kart bilgisi veya kişisel bilgi girmeden, hem de mağazalardan yanlarında kredi kartı bulundurmalarına gerek duymadan istedikleri ürün veya hizmeti QR kod teknolojisi ile satın alabiliyor.
     Parakod ile ayrıca fatura ödemeleri de gerçekleştirilebiliyor. Faturanın üzerindeki barkod cep telefonu ile okutulduğunda Parakod uygulaması sayesinde kolayca ödeme yapılabiliyor.
    
     -İşCep cebinizdeki finansal asistan
    
     Uygulamanın farklı modülleri sayesinde en yakın İş Bankası'nın şube ve bankamatiklerinin konumları, adresleri ve çalışma saatleri gibi bilgiler kullanıcıların parmaklarının ucuna geliyor.
     Ekonomi bülteni ile İş Bankası için hazırlanan günlük ekonomi bültenini takip edebilen kullanıcılar anlık değişen piyasa koşullarından vakit kaybetmeksizin haberdar oluyor. Yeni bir müşteri şifresi oluşturmak isteyen kullanıcılar ise anında şifre adımını kullanarak bu isteklerini kolayca gerçekleştirebiliyor.
     Tüm bunların yanında kredi kartı limit artırımı başvurusu, işlem sonuçlarını e-postayla paylaşabilme, ortamdaki bir yazıcıdan çıktısını alma ve fotoğraflar arasına kaydedebilme özelliği, arka plan için tema seçimleri, menüdeki kısayolların kişiselleştirilebilmesi, detaylı video demoları, yakın tarihli ödeme ve işlemlerde hızlı yönlendirmeleriyle İşCep bir finansal asistan olarak kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.
    
    
    

Bu haberi 140 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir