İşadamı Sabri Ülker'in vefatı -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: -"İş dünyamızın duayen ismi Sabri…

  • Yazı boyutu
İşadamı Sabri Ülker'in vefatı
  -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu:
  -"İş dünyamızın duayen ismi Sabri…

İşadamı Sabri Ülker'in vefatı -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: -"İş dünyamızın duayen ismi Sabri Ülker'in vefatı hepimizi derinden üzdü"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, iş dünyasının duayen ismi Sabri Ülker'in vefatının herkesi derinden üzdüğünü belirtti.
     Hisarcıklıoğlu, işadamı Sabri Ülker'in vefatı nedeniyle yayımladığı mesajında, Ülker Grubu'nun kurucusu Sabri Ülker'in Türkiye ekonomisine büyük hizmetleri olduğunu kaydetti. Sabri Ülker'i her zaman sevgi ve saygı ile anacaklarını ifade eden Hisarcıklıoğlu, mesajında şunları kaydetti:
     "İş dünyamızın duayen isimlerinden Sabri Ülker ağabeyimizin vefatı hepimizi derinden üzdü. Cumhuriyetimizin ilk kuşak sanayicilerinden Ülker Grubu'nun kurucusu ve Onursal Başkanı, DEİK Yönetim Kurulu Üyesi Murat Ülker'in değerli babası Sabri Ülker'in vefat haberini büyük bir üzüntü ile öğrendik. 1940'lı yıllarda üretim yolculuğuna başlayan efsane işadamlarımızdan Sabri Ülker, bugün Türkiye'nin en büyük işletmelerinden birisine dönüşen Ülker Grubu ile ülke ekonomisine ve istihdamına çok büyük katkılarda bulunmuş ve emek vermiştir.
     Sabri Ülker'in iş dünyasındaki başarısı herkes için bir rol model niteliğindedir."
    
    
    

Bu haberi 183 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir