"İş'te Üniversiteli"ler Uludağ'da Kayak ve Snowboard heyecanına ortak oldu

  • Yazı boyutu
"İş'te Üniversiteli"ler Uludağ'da Kayak ve Snowboard heyecanına ortak 
oldu

"İş'te Üniversiteli"ler Uludağ'da Kayak ve Snowboard heyecanına ortak oldu

Türkiye İş Bankası'nın, üniversite öğrencilerine yönelik kredi kartı "İş'te Üniversiteli" sponsorluğunda düzenlenen Snowist İstanbul Üniversiteleri Kayak ve Snowboard Ligi, 9-28 Şubat tarihlerinde, Uludağ Alkoçlar pistinde gerçekleştirildi.
     İş Bankası açıklamasına göre, üniversiteli genç kayakçıların şampiyona heyecanı, 1-2 Mart tarihlerinde düzenlenen Türkiye Üniversitelerarası Kayak ve Snowboard Şampiyonası ile de devam etti.
     İş'te Üniversiteli şampiyona öncesi Facebook.com/isteuniversiteli sayfasında başlattığı kampanyaya katılan gençler arasından kazanan 15 üniversiteliyi Snowist ve Türkiye Üniversitelerarası Kayak ve Snowboard Şampiyonası için Uludağ'a götürdü.
     Snowist ve Türkiye Üniversitelerarası Kayak ve Snowboard Şampiyonası'nın coşkusunu yerinde yaşayan İş'te Üniversiteliler, kendileri için organize edilen skidoo kuru, karaoke partisi ve çeşitli aktiviteler ile eğlendiler.
     İş'te Üniversiteliler için unutulmaz anlardan biri de dizi oyuncusu ve Maximum Kart reklamlarının yüzü Mert Fırat ile gerçekleştirdikleri şömine başı sucuk ekmek partisi oldu.
    
    
    

Bu haberi 122 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir