Bekbars Nano Teknolojik Yüzey Koruma Sistemleri

  Hançerli Mah. Yalı Cami Sok. No:3 ( / Samsun / Türkiye)
  090-362-4329701 090-362-4351407
  Serkan Ekinci (Firma Sahibi / Ortağı)

  İş Kurmak İstiyorsunuz Ama Engelleriniz Mi Çok?

  • İlan Sahibi : Serkan Ekinci
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Samsun
  • İlan Türü : Bayilik İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 2 Nisan 2009 Perşembe
  • İlan Bitiş Tarihi : 1 Şubat 2011 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Kimya Sanayi

  İş Kurmak İstiyorsunuz Ama Engelleriniz Mi Çok? İlan Açıklaması

  DAHA FAZLA EĞİTİME İHTİYACINIZ YOK! DAHA FAZLA PARAYA İHTİYACINIZ YOK! DAHA FAZLA ZAMANA İHTİYACINIZ YOK! DAHA FAZLA DENEYİME İHTİYACINIZ YOK! DAHA FAZLA BAHANE ÜRETMENİZE GEREK YOK!

  Siz Zaten Hazırsınız
  Yeni bir girişim başlatmak için tüm koşulların mükemmel olmasını bekleyemezsiniz. Yıldızların sizin için mükemmel bir şekilde hizalanmasını beklemeniz yapacağınız en büyük hata olur.

  Size bir kötü haber vereyim. Yıldızlar hiçbir zaman hizalanmayacak. Siz beklediğiniz sürece o parlak ilham ampulü kafanızda hiçbir zaman yanmayacak. Siz başka birileri için çalışırken öğrendiğiniz ve yaptığınız hiçbir şey sizi kendi girişiminizi kuracak düzeye getirmeyecek.

  Şimdi de iyi haberler: Bunların hiçbir önemi yok. Gerçek olan şu ki siz zaten hazırsınız. Kendi girişiminizi başlatmanızı için önünüzde korkularınız ve endişeleriniz dışında hiçbir engel yok. Amiyane tabirle kçınızı kaldırıp karar vermenize bakıyor her şey.

  Eğer halen ikna olmadıysanız. Eğer yanınızda hâlâ birkaç mazeret bulunuyorsa onlardan da kurtulalım:

  Daha Fazla Eğitime İhtiyacınız Yok
  Lisans döneminde, okulda, iş hayatında her ne öğrenirseniz öğrenin kendi işinizi başlatmanızda hiçbir önemi yok. Eksik olduğunuz yönlerinizi geliştirebilir. İlgi alanınıza girmeyen konular için işini bilen profesyonellerle iş birliği yapabilirsiniz.,

  İş hayatında eğitim ve bilgiden çok daha önemli olan şey çevredir. Networkünüzü genişletin. Deliler gibi bağlantı kurmaya bakın. Kaynakları verimli bir şekilde yönetmek, her şeyi kendinizin yapmasından daha iyi olacaktır emin olun.

  Merak etmeyin hiçbir MBA sınıfında “çok büyük riskler nasıl alınır ve bu risklerin altına girdiğinizde yaşayacağınız mide sancılarının ve kalp çarpıntısının üstesinden nasıl gelinir” dersi verilmiyor. Bu dersi kendi kendinize alacaksınız.

  Ve emin olun bir sene kendi işinizi yaparak lisans dönemi bilgilerinizin üzerine onbinlerce dolar verip bir iş yönetimi master’ı yapıp edindiğiniz toplam birikimden çok

  Tümünü göster
  Bekbars Nano Teknolojik Yüzey Koruma Sistemleri
  Hançerli Mah. Yalı Cami Sok. No:3 ( / Samsun / Türkiye)
  090-362-4329701
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir