İş Bankası ve iştirakleri "Dünya Saati" kampanyasına destek veriyor

  • Yazı boyutu
İş Bankası ve iştirakleri "Dünya Saati" kampanyasına destek veriyor

İş Bankası ve iştirakleri "Dünya Saati" kampanyasına destek veriyor

Türkiye İş Bankası ve iştirakleri Doğal Hayatı Koruma Vakfı'nın (WWF)"Dünya Saati" kampanyasına bu yıl da destek veriyor.
     İş Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, İş Bankası iştirakleri ile birlikte, WWF önderliğinde tüm dünyada küresel iklim değişikliğine dikkati çekmek amacıyla gerçekleştirilen "Dünya Saati" kampanyasına bu yıl da destek veriyor.
     İlk kez mart 2007'de Avustralya Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF) önderliğinde Sydney kentinde başlatılan ve 2008 yılında küresel bir harekete dönüşen Dünya Saati (Earth Hour) kampanyası bu yıl 23 Mart Cumartesi akşamı 20.30 - 21.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.
     Çevreyi korumaya yönelik projeleri ve kurum bünyesinde çevreci uygulamalarıyla bilinen İş Bankası, WWF önderliğinde gerçekleşecek kampanyaya destek vermek amacıyla Genel Müdürlüğünün bulunduğu İş Kuleleri ve yurt dışı teşkilatı da dahil olmak üzere tüm binalarında güvenlik için zorunlu alanlar hariç tüm ışıklarını bir saat süreyle karartacak.
    
    
    

Bu haberi 152 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir