İş Bankası'ndan "Sezona Hazırlık Kredi Kampanyası"ile turizm sektörüne destek

  • Yazı boyutu
İş Bankası'ndan "Sezona Hazırlık Kredi Kampanyası"ile turizm sektörüne 
destek

İş Bankası'ndan "Sezona Hazırlık Kredi Kampanyası"ile turizm sektörüne destek

İş Bankası, turizm firmalarının finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla tatil sezonu öncesinde "Sezona Hazırlık Kredi Kampanyası" düzenledi. Kampanya, turizm firmalarının sezona hazırlık harcamalarının artış gösterdiği bu dönemde, lira kredilerde 60 aya kadar uzanan vade ile aylık yüzde 0,86'dan başlayan cazip faiz oranlarını içeriyor.
     Yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında aylık faiz oranları yüzde 0,46'dan başlayan dövize endeksli krediler de kullandırılabileceği gibi, yabancı para cinsinden gelir elde eden müşteriler 12 ay vadeli turizm işletme döviz kredisi ürününden de faydalanabilecek.
     Kampanya 31 Mayıs'a kadar geçerli olacak ve kullandırılacak kredilerde ödeme tarihleri, müşterilerin nakit girdilerinin yoğunlaştığı döneme uygun olacak şekilde esnek olarak belirlenebilecek.
     "Turizm Destek Paketi" kapsamında İş Bankası müşterileri, taksit ödemeli turizm işletme ve yatırım kredileri, teminat mektubu kredileri, leasing garanti kredileri, dövize endeksli çek iştira kredileri, lira çek iskonto/iştira kredileri, işyeri kredileri, ticari taşıt ve filo kredileri ile kredili ticari mevduat hesapları, şirket kredi kartları, üye işyeri anlaşmaları, turistik tesis sigortaları, çoklu havale EFT hizmetleri ve çeşitli düzenli ödeme hizmetlerinden yararlanabiliyor.
    
    
    

Bu haberi 176 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir