İş Bankası'ndan "Hazır Avans" kredisi

  • Yazı boyutu
İş Bankası'ndan "Hazır Avans" kredisi

Türkiye İş Bankası, maaş ödemelerine aracılık ettiği müşterilerinin kısa süreli nakit ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için "Hazır Avans" isimli yeni bir ürün geliştirdi.

     Yapılan açıklamaya göre, maaşını İş Bankası aracılığı ile alan kamu kesimi ve özel sektör çalışanları ile emekliler "Hazır Avans" sayesinde nakit ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabiliyor.
     İş Bankası'nın, "Hazır Avans"hizmetinden yararlanmak isteyenler, maaş ortalamalarına göre 300 liradan 2 Bin 500 liraya varan limitlerle kendilerine tahsis edilen Hazır Avans'ı diledikleri zaman bankamatiklerden kullanabiliyor. Kullanılan avansın geri ödemesi, Hazır Avans kullanan kişilerin maaşları yattığında avans ve sabit ücret toplamından oluşan borç tutarı kadar otomatik olarak tahsil ediliyor.
     İş Bankası Şubeleri'nden başvuruları yapılabilen Hazır Avans ile ilgili detaylı bilgiye isbank.com.tr'den, 0850 724 0 724 no'lu Telefon Şubesi'nden ve İş Bankası Şubeleri'nden ulaşılabiliyor.
    
    
    


Bu haberi 380 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir