İş Bankası'ndan "Büyük Kulüp" üyelerine özel kredi kartı

  • Yazı boyutu
İş Bankası'ndan "Büyük Kulüp" üyelerine özel kredi kartı

İş Bankası'ndan "Büyük Kulüp" üyelerine özel kredi kartı

Türkiye İş Bankası, Büyük Kulüp'e özel olarak tasarlanan temassız özellikli Büyük Kulüp Platinum Kredi Kartı ile Büyük Kulüp üyelerine Kulüp bünyesindeki harcamalarında ayrıcalıklar sunuyor.
     Türkiye İş bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, tüm Büyük Kulüp üyelerinin başvurusuna açık olan Büyük Kulüp Platinum Kredi Kartı, Maximum dünyasının sunduğu puan, taksit ve ödeme avantajlarından faydalanmanın yanı sıra Müzekart özelliği, İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanlarındaki Millennium Lounge'lardan ücretsiz faydalanabilme, İstanbul Atatürk ve Ankara Esenboğa havalimanlarında otopark indirimi, indirimli havaalanı transfer hizmetleri, seçkin restoranlarda indirimler, yurtiçi ve yurtdışında pek çok sigorta ve ek hizmet ayrıcalığını sunuyor.
     Büyük Kulüp Üyeleri, Büyük Kulüp Platinum Kredi Kartı'na tüm İş Bankası şubelerinden veya "Buyukkulup" boşluk TC kimlik numaralarını yazıp 4402'ye SMS göndererek başvurabiliyor. Kulüp üyeleri kart ile yaptıkları her harcamada ayrıca kulüplerine katkıda bulunmuş oluyor.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, Büyük Kulübe özel tasarımladıkları Büyük Kulüp Platinum Kredi Kartı ile kulüp üyeleri Büyük Kulüp'teki kullanımlarında kendilerine özel olarak sunulan indirimlerden yararlanırken Maximum Platinum Kart'ın sunduğu alışveriş fırsatlarından, seyahat ayrıcalıklarından, mekan indirimlerinden, sigorta hizmetleri ile Müzekart özelliğinden de yararlanacaklarını belirtti.
     Büyük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Duran Akbulut da şunları kaydetti:
     "İş Bankası ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğiyle üyelerimize çok özel bir kredi kartı ile kulüp içinde ve dışında özel ayrıcalıklar sağlamayı amaçlamaktayız. Büyük Kulüp Platinum Kredi Kartı ile üyelerimize Kulüp içinde yapacakları harcamalarda sağlanacak indirimlerin yanı sıra kulüp aidat ödemelerinde, hastane, lokanta, otel gibi kulüp ile anlaşmalı işletmelerde Büyük Kulüp Platinum Kredi Kartı sahibi üyelerimize özel indirim ve ayrıcalıklar sağlamayı planlamaktayız. Diğer yandan üyelerimiz bu karta sahip olarak kart ile yapacakları tüm kullanımlarıyla Büyük Kulüp'e de destek olmuş olacaklar."
    
    
    

Bu haberi 202 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir