Vektör Turizm Seyahat Acentasi

  Leyla Atakan Cad çeviren Apt ( / / Türkiye)
  090-262-4440519 090-262-3245459
  Zehra Akdağ (Firma Sahibi / Ortağı)

  Ürün Etiketleri

  İş Adamlarina Özel Umre

  • Ürün Adı : İş Adamlarina Özel Umre

  Ürün Hakkında

  MEKKE BAŞLANGIÇLI UMRE PROGRAMI  Belirtilen gün ve tarihlerde İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali`nden uğurlanan gruplarımız Cidde Havaalanı`na inerler.
  Rehberlerimiz tarafından karşılanır ve özel lüks otobüslerle Mekke’ye hareket ederler. Anlaşma yapılan otellerine götürülerek yerleştirilirler Otellerine yerleşen gruplarımız; Hocamızla birlikte Harem-i Şerif`e geçerek tavaf ve sa`y yaparak Umre`lerini eda edeceklerdir.

  Umreden sonra traş olarak ihramdan çıkılır.

  Mekke`de kalınan günler içerisinde, Hocamızla birlikte Peygamber Efendimiz`in (sav) doğduğu ev, Hz.Hatice Valizedemizin ve sahabelerin kabirlerinin bulunduğu Cennet-ül Mualla, Nur Dağı, Sevr Mağrası, Mina`daki şeytan taşlama yerleri, Müzdelife, Arafat, Cebel-i Rahme ziyaret edilir.

  Ziyaret sonrası Umrecilerimiz tekrar ihrama girip, Ju`rana Mescidi`ne giderek toplu niyetle Umre yaparlar.
  Diğer günlerde Harem-i Şerif`te serbest ibadet yapılır. Son gün Hocamızla beraber Veda Tavafı yapılır ve rehberlerimiz tarafından verilen saatte lobide hazır bulunup Medine`ye gitmek için özel lüx otobüslerle hareket ederler ve Medine’ye giderler . Wip yolcularımız özel şoförlü jeeplerle transferi gerçekleşmektedir.

  Allah`ın (cc) niyetinizi kabul eyleyip tamamlamayı nasip etmesi dileğiyle..


  Medineye Varış ve Otele yerleşmenin ardından ilk ziyaret için Mescid-i Nebeviye din görevlileri ve rehberler eşliğinde ziyaret.

  Ardından anlaşılan otellerde akşam yemeği ve geceleme Peygamberimiz (sav) ve Hz. Ebubekir`in ve Hz. Ömer`in kabirlerinin de bulunduğu Mescid-i Nebevi ve bütün sahabelerin bulunduğu Cennet-ül Baki ziyaret edilir. Serbest program uygulanır.

  Diğer günler Ravza-ı Mutahhara`da serbest olarak vakit namazları kılınır. Günü tamamlayan Umreciler otelde toplanarak verilen saatte lobide hazır bulunup özel araçlarımızda hareket ederek Medine hava limanından İstanbul`a hareket edilir.

  KUTSAL TOPRAKLARDAKİ REHBERİNİZ

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Vektör Turizm Seyahat Acentasi
  Leyla Atakan Cad çeviren Apt ( / / Türkiye)
  090-262-4440519
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir