Ipsos'un yıllık değerlendirme toplantısı yapıldı

  • Yazı boyutu
Ipsos'un yıllık değerlendirme toplantısı yapıldı

Ipsos'un yıllık değerlendirme toplantısı yapıldı

Ipsos Üst Yöneticisi (CEO) Vural Çakır, Ipsos'un Synovate'i satın almasıyla 2012 yılına girdiklerini belirterek, "Birçok birleşmenin aksine 1+1'in 2'den büyük olabileceğini kanıtladığımız bir yıl geçirdik" dedi.
     Dünya çapındaki araştırma şirketlerinden Ipsos Grubu'nun bir parçası olarak 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'de faaliyet gösteren Ipsos'un, 2012 yılı değerlendirme ve 2013 yılı planlarını ele aldığı yıllık toplantısı Ipsos Global Başkanı Didier Truchot ve EMEA Bölge Başkanı Shane Farrel'in katılımıyla gerçekleştirildi.
     Ipsos Üst Yöneticisi (CEO) Vural Çakır, toplantıda yaptığı konuşmada, "Ipsos'un Synovate'i satın alması ile 2012 yılına girdik. Birçok birleşmenin aksine 1+1'in 2'den büyük olabileceğini kanıtladığımız bir yıl geçirdik. Pazardaki en yakın rakiplerimizin neredeyse toplamı kadar bir büyüklükle sektöre öncülük yaptık. Bu güçlü büyüme, şirket stratejilerimizin etkinliği ve müşterilere olan duyarlılığımızın yanı sıra olağanüstü bir çalışan yapısına sahip olmamıza bağlı" dedi.
     Vural Çakır 2013 yılı planlarına ilişkin olarak da "2013 yılı bizim için birleşmeyi tamamladığımız, 'yeni normale geçiş' yılı olacak. 2012 yılında araştırma teknolojilerine yaptığımız yatırımları, iş süreçlerine monte ederek müşterilerimize yansıtacağız. Organize veriden müşterilerimiz için pazar avantajına dönüşecek aksiyon noktaları çıkarma kapasitemiz güçlenecek" ifadelerini kullandı.
     Datadan geleceği okuyan medyumların en gözde mesleğin sahibi olacaklarına işaret eden Çakır, "Araştırma sektörünün klasik sınırları belirsizleşiyor. Amacı, ucuza data toplamaktan iyice kopuyor. Bu yeni normali müşterilerimize yansıtarak araştırmanın işlevselliğini ve itibarını daha da yükseltecek bir öncülük yapmaya devam edeceğiz. Ipsos datadan geleceği okuyan şirket olma yolunda ilerlemeyi sürdürecek" değerlendirmesinde bulundu.
    
    
    

Bu haberi 150 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir