iPhone 5, Vodafone'la 14 Aralık'ta Türkiye'de

  • Yazı boyutu
iPhone 5, Vodafone'la 14 Aralık'ta Türkiye'de

iPhone 5, Vodafone'la 14 Aralık'ta Türkiye'de

Vodafone Türkiye, iPhone 5'i Türkiye pazarına 14 Aralık'ta sunacağını açıkladı.
     Vodafone Türkiye Bireysel Müşterilerden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, Vodafone Türkiye olarak global bilgi birikimleri ve teknolojik altyapıları sayesinde, abonelerine dünya kalitesinde mobil teknolojiye kolaylıkla ulaşması için avantajlı koşullar sunduklarını ifade etti.
     2010 yılında lanse ettikleri "Herkese Mobil İnternet" stratejileri kapsamında ileri teknolojileri, akıllı kapsama kaliteleri ve uygun fiyatlı akıllı cihazlarla birleştirdiklerini belirten Öğüt, "İhtiyaca uygun mobil internet hizmetleri sunarken, ülkemizde sayısal uçurumun kapanması ve fırsat eşitliği sağlanmasına katkıda bulunmayı kurumsal sorumluluğumuzun bir parçası olarak görüyoruz. Akıllı telefon pazarının en gözde cihazlarından iPhone'un yeni modeli iPhone 5'i, geçtiğimiz ay lanse ettiğimiz ve abonelerimiz için akıllı telefon seçmeyi, satın almayı ve kullanmaya başlamayı kolay, anlaşılır ve erişilebilir kılan ACAİP platformumuz kapsamında ve Vodafone Süper İnternet deneyimiyle abonelerimize sunacak olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz" ifadelerini kullandı.
     Bu arada, iPhone 5 için www.vodafone.com.tr adresinde ön talepler toplanmaya başlandı.
    
    
    

Bu haberi 157 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir