iPad uygulaması 100 bin kullanıcıyı geçti

  • Yazı boyutu
iPad uygulaması 100 bin kullanıcıyı geçti

sahibinden.com'un iPad uygulaması 100 bin kullanıcıyı geçti

sahibinden.com'un, iPad Emlak uygulaması 120 bin tekil kullanıcıya ulaştı.
     sahibinden.com açıklamasına göre, Haziran ayından bu yana ücretsiz olarak AppStore'dan indirilebilen uygulama ile sahibinden.com'da yer alan 1 milyondan fazla emlak ilanı harita üzerinde aranabiliyor. Emlak ilanlarının harita üzerinde fiyat bilgileri ile birlikte görüntülenebilmesini sağlayan sahibinden.com iPad Emlak Uygulaması, tüm emlak kategorileri ve kriterleri için filtreleme yapmaya olanak tanıyor. İlanın bulunduğu konum için harita üzerinden yol tarifi alınabilen uygulama ile kullanıcılar, sahibinden.com üzerindeki mesajlarını okuyabiliyor ve yanıtlayabiliyor, istedikleri ilanları kolayca favorilerine ekleyebildikleri gibi, bu ilanları e-posta ile de paylaşabiliyor.
     sahibinden.com'un iPhone uygulaması ise 1 milyon tekil kullanıcıya ulaştı. 2011 yılının Şubat ayında AppStore'a giriş yapan sahibinden.com uygulaması sayesinde kullanıcılar 3 milyon ilan arasında kolaylıkla arama yapıp, ilan detaylarına ulaşabiliyor. Şirketin mobil dünyadaki bir diğer önemli uygulaması olan Android platformlar üzerindeki kullanıcı sayısı 881 bini aşarken, mobil sitesi de (m.sahibinden.com), 2012 Aralık ayında 2.6 milyon tekil ziyaretçi barajını aşarak, 62 milyondan fazla toplam sayfa gösterimi elde etti. m.sahibinden.com, Türkiye'deki tüm web siteleri arasında sayfa gösterimine göre 66. sırada yer alıyor.
    
    
    


Bu haberi 400 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir