Kozmodermo

  Abide-i Hürriyet Cad. 80/18 Şişli/İstanbul Türkiye (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-535-2907297
  kozmodermo group (Firma Sahibi / Ortağı)

  İnternet’te Bir İlk

  • İlan Sahibi : kozmodermo group
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Şişli
  • İlan Türü : Diğer İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 15 Ocak 2009 Perşembe
  • İlan Bitiş Tarihi : 31 Aralık 2009 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Kozmetik

  İnternet’te Bir İlk İlan Açıklaması

  İnternet’te Bir İlk
  Kozmetik Dermatoloji Bilgilendirme Sitesi

  Tüm dünyada, yakalanması zor bir hız ve hayal bile edemeyeceğimiz noktalara ulaşan teknoloji, iletişim, bilgi paylaşımı, pazarlama ve reklam stratejilerinde ilerlemeler sürerken, sağlık ve kozmetik sektörü de bu durumdan payını alıyor. Bu gelişmeler sonucunda, her konuda olduğu gibi sağlık ve tıp alanında da, bilgilenme ve bilinçlenme giderek ön plana çıkıyor ve önem kazanıyor.

  Kozmodermo grubu, birincil olarak, kar amacı gütmeden, tarafsız bir şekilde, doğru ve güvenilir bilgilendirmeyi hedefler. Bazen ne yazık ki ehli ve yeterli olmayan ellerde, kötü kullanıma açık kapı bırakan alanların başında gelen kozmetik, eskiden olduğu gibi sınırlı bir tüketici kitlesine hitap etmemektedir. Artık, her birey yaşına, cinsiyetine, yaşadığı iklime, çalıştığı ortama, ekonomik gücüne ve aynı zamanda kişisel zevklerine uygun dermokozmetik ürünler kullanma şansına erişebiliyor ve bu durum, sağlıklı yaşam kriterlerinin içinde doğal bir faktör olarak algılanıyor.

  Tüm sağlık sektöründe olduğu gibi kozmetik dermatolojide de profilaksi (korunma) odaklı bakış açıları gündemdedir ki sitemizde kozmetik sorunların tedavileri dışında, bunlardan korunma yöntemlerine ağırlık verilmiştir. Hastalıklardan korunma yöntemleri, tedavi yöntemlerine göre çok daha kolay ve ucuzdur. Örneğin kozmetik ürün grubunda yer alan bir güneşten koruyucunun kullanımı, cilt kanseri oranını belirgin olarak düşürürken, tedavi maliyetini de azaltır.

  Sitemiz bilimsel verilere dayanmayı esas alırken, birincil hedef kitlemiz gençler ve sağlıklı bir şekilde genç kalmak isteyenlerdir. Amacımız ise onların dermokozmetik soru ve sorunlarına cevap verebilmek; bu sorunların ortaya çıkmaması için neler yapabilecekleri konusunda bilgilendirmek; gerekiyorsa tanı, tetkik ve tedavi amaçlı gerekli kurumlara yönlendirmektir.

  Kozmodermo G

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer İlanları

  Firmaya ait başka diğer ilanı bulunamamıştır.
  Kozmodermo
  Abide-i Hürriyet Cad. 80/18 Şişli/İstanbul Türkiye (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-535-2907297
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir