İNTEGRA 96 Şirketi, onaylanmış kuruluş olarak görevlendirildi

  • Yazı boyutu
İNTEGRA 96 Şirketi, onaylanmış kuruluş olarak görevlendirildi

İNTEGRA 96 Şirketi, onaylanmış kuruluş olarak görevlendirildi

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, İNTEGRA 96 Uluslararası Ürün ve Sistem Belgelendirme Bağımsız Denetim Gözetim Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi'ni onaylanmış kuruluş olarak görevlendirdi.
     Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın konuya ilişkin tebliği, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.
     Buna göre, Avrupa Komisyonu tarafından 2422 kimlik kayıt numarası tahsis edilmiş olan İNTEGRA 96 uluslararası Ürün ve Sistem Belgelendirme Bağımsız Denetim Gözetim Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi, gaz yakan ev-tipi pişirme cihazları; genel, konveksiyonlu fırın, cam seramik yüzeyli ısıtma cihazları, otomatik bek kontrol cihazları bir ya da fazla bek sahipli cihazlar, cebri fırın ve/veya ızgaraya sahip cihazlar için, "AT Tip İncelemesi, AT Tip Uygunluk Beyanı, AT Doğrulaması, AT Birim Doğrulaması" konularında onaylanmış kuruluş olarak görev yapacak.
     Şirket ayrıca, gaz yakan ticari pişirme cihazları; genel şartlar, açık bekler ve vok bekler, fırınlar, kaynatma kapları, kızartma kapları, içecekler için sıcak su ısıtıcıları, maltızlar ve döner kızartma şişleri, kızartma tavaları ve pella pişiriciler, yekpare üst plakalar, ısıtıcı plakalar ve delikli plakalar için "AT Tip İncelemesi, AT Tip Uygunluk Beyanı, AT Doğrulaması, AT Birim Doğrulaması", şofbenler için de "AT Tip İncelemesi, AT Tip Uygunluk Beyanı, AT Doğrulaması, AT Birim Doğrulaması" konularında onaylanmış kuruluş olarak görevlendirildi.
    
    
    

Bu haberi 301 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir