İnsan Hakları Günü'nü anlattılar, Vitamin kazandılar

  • Yazı boyutu
İnsan Hakları Günü'nü anlattılar, Vitamin kazandılar

İnsan Hakları Günü'nü anlattılar, Vitamin kazandılar

Samsun'da ilköğretim ve lise öğrencileri arasında 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü nedeniyle düzenlenen kompozisyon, şiir ve resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere Vitamin'in konu anlatımları, test ve sınavlardan oluşan eğitim paketi armağan edilecek.
     Türk Telekom açıklamasına göre, Samsun'da "Hayatımızda İnsan Haklarının Yeri, Önemi ve Uygulamaları" konulu kompozisyon, şiir ve resim yarışması düzenlendi. Yarışmada dereceye giren 14 öğrenci, yıl boyunca Türk Telekom iştiraki Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ'nin online eğitim destek ürünü Vitamin'in konu anlatımları, test ve sınavlardan oluşan paketiyle sınırsız ders çalışma hakkı kazandı.
     Ödüller, 10 Aralık günü Samsun Kız Teknik Öğretim Olgunlaşma Enstitüsü Konferans Salonu'nda düzenlenecek törenle öğrencilere armağan edilecek. Konu anlatımları, test ve sınavlardan oluşan paketi, öğrenciler bir yıl boyunca kullanabilecekler.
    
    
    

Bu haberi 166 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir