İngiltere Başbakan Yardımcısı Türkiye'de -İngiltere Başbakan Yardımcısı işadamları heyetine…

  • Yazı boyutu
İngiltere Başbakan Yardımcısı Türkiye'de
  -İngiltere Başbakan Yardımcısı işadamları 
  heyetine…

İngiltere Başbakan Yardımcısı Türkiye'de -İngiltere Başbakan Yardımcısı işadamları heyetine başkanlık yapacak

İngiltere Başbakan Yardımcısı Nick Clegg, Türkiye ve İngiltere arasındaki diplomasi ve iş bağlarını güçlendirmek amacıyla Türkiye'ye gelen işadamları heyetine başkanlık edecek.
     İngiltere Büyükelçiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, İngiltere Başbakan Yardımcısı Clegg'in Ankara ve İstanbul'da gerçekleştireceği diplomatik ve ticari temaslar çerçevesinde, Cardiff kentinde yeni iş alanları da dahil Britanya iş dünyası için karlı bir dizi sözleşmeyi açıklayacağı ifade edildi.
     Clegg'e, iş dünyasından sorumlu Devlet Bakanı Michael Fallon'ın yanı sıra Arup, Mott McDonald, AECOM, Lloyds of London ve Cella Energy de dahil çeşitli firmaların üst düzey yöneticilerinden oluşan 18 kişilik heyetin eşlik edeceği kaydedilen açıklamada, "Başbakan Yardımcısı ve beraberindeki heyet Türk meslektaşları ile yarım milyar pounda ulaşma potansiyeline sahip iş girişimlerini ve yeni sözleşmeleri görüşecek" ifadesi kullanıldı.
    
    
    

Bu haberi 130 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir