Infiniti, Magna Steyr ile anlaşma imzaladı

  • Yazı boyutu
Infiniti, Magna Steyr ile anlaşma imzaladı

Infiniti, Magna International'a bağlı olarak faaliyet gösteren Magna Steyr ile geleceğin lüks kompakt otomobili olarak tanımlanan yeni bir model için üretim anlaşması imzaladı.

     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Infiniti'nin Avrupa pazarında büyümesi için fırsat yaratacak olan bu yeni model, Magna Steyr tesislerinde üretilecek. Yeni lüks kompakt modelin 2014 yılında yollarda olması bekleniyor. Infiniti gamının giriş modeli olacak olan yeni kompakt araç, Avrupa ile eş zamanlı olarak Türkiye pazarında da satışa sunulacak.
     Bu yeni model Infiniti markası için yeni müşterilere ulaşma ve Avrupa gibi önemli pazarlarda büyüme anlamında önemli bir fırsatı sağlayacak.
     İmzalanan bu ilk araç montaj anlaşması ile Magna Steyr'in mühendislik ve komple araç montaj hizmetleri tedarikçisi olarak müşteri portföyünü daha da çeşitlendirme yolunda önemli bir adım atılıyor. Her iki şirket de şu anda imalat ve tedarik anlaşmalarının detayları üzerine çalışıyor.
    
    
    


Bu haberi 225 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir