İMSAD Yönetim Kurulu Üyelerinden Bülent Gedikli'ye ziyaret -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı…

  • Yazı boyutu
İMSAD Yönetim Kurulu Üyelerinden Bülent Gedikli'ye ziyaret 
  -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı…

İMSAD Yönetim Kurulu Üyelerinden Bülent Gedikli'ye ziyaret -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gedikli: -"İnşaatta en iyiler listesinde Türkiye'nin firmalarını görmek bizi inanılmaz mutlu ediyor. İstiyoruz ki diğer sektörlerde de küresel lig oyuncularımız artsın"

AK Parti Genel Başkan Yadımcısı Bülent Gedikli, inşaatta en iyiler listesinde Türkiye'nin firmalarını görmenin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, diğer sektörlerde de "küresel lig oyuncularının" artmasını istediklerini bildirdi.
     Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamaya göre, İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD) Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Gedikli'yi Parti merkezindeki makamında ziyaret etti.
     Gedikli, ziyarette yaptığı konuşmada, AK Parti'nin, kurulduğu günden bu yana popülist politikalardan uzak durduğunu söyledi.
     Bugüne kadar bir çok seçim geçirdiklerini ancak hiçbir seçimde, geçmişte yapılanlar gibi popülist politikalara başvurmadıklarını dile getiren Gedikli, ekonomik şartlar neyi gerektiriyorsa, politikalarını ona göre belirlediklerini ve bundan sonra da böyle yapmaya devam edeceklerini ifade etti.
     Türk inşaat sektöründe çok iyi firmaların olduğunu ancak amaçlarının bu "küresel lig oyuncularının" sayısını artırmak olduğunu belirten Gedikli, "İnşaatta en iyiler listesinde Türkiye'nin firmalarını görmek bizi inanılmaz mutlu ediyor. İstiyoruz ki diğer sektörlerde de küresel lig oyuncularımız artsın" dedi.
    
     -"Körfez ülkelerine yapılan ziyaretler bizi motive ediyor"-
    
     İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bilmaç da sektörün geldiği noktaya ilişkin Gedikli'ye kısa bir bilgi verdi.
     Gedikli başkanlığında Körfez ülkelerine yapılan ziyaret ve incelemelerin sanayici ve iş adamlarını motive ettiğini aktaran Bilmaç, "işbirliği-güçbirliği konseptinin" yıllardır özlemini duydukları icraatlardan olduğunu ifade etti.
     Bilmaç, Ak Parti iktidarının reel sektöre verdiği desteklerinden dolayı da Gedikli'ye teşekkür etti.
    
    
    

Bu haberi 205 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir