İMKB verileri İş Bankası'nın internet şubesinde

  • Yazı boyutu
İMKB verileri İş Bankası'nın internet şubesinde

İMKB verileri İş Bankası'nın internet şubesinde

İş Bankası, İMKB verilerini kesintisiz bir şekilde izlenmesi ile hisse senedi ve varant emirlerinin borsaya hızlı bir şekilde iletilmesini sağlayan "Borsa İşlem Platformu" uygulamasını hizmete sundu.
     Şirket açıklamasına göre, İş Bankası'nın bireysel internet şubesi üzerinden erişilebilen uygulaması ücretsiz kullanılabilecek.
     Hisse senedi piyasası verilerini detaylı izlemek isteyen müşteriler ise seçtikleri ilave bir İMKB veri lisans paketini internet şubesi üzerinden satın alabilecek.
     Teknik analiz, kademe analizi, şirket bilançoları, alarm ekleme gibi özelliklere sahip uygulama, müşterilerin bankadaki hesapları üzerinden portföy görüntüleme ve emir değişikliği yapabilmelerine de imkan tanıyor.
     Borsa İşlem Platformu, herhangi bir ek programa ihtiyaç duyulmaksızın Java yazılımı yüklü olan her bilgisayarda çalıştırılabiliyor. Borsa İşlem Platformu'nda yer alan kullanıcı ekranları ve uygulamanın oturum süresi müşteri tercihlerine göre kişiselleştirilebiliyor.
     Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiye isbank.com.tr'de yer alan yatırım sayfasından ulaşılabiliyor.
    
    
    

Bu haberi 137 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir