İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in vefatı -KOBİDER Başkanı Özgenç: -"Değerli…

  • Yazı boyutu
İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in vefatı
  -KOBİDER Başkanı Özgenç:
  -"Değerli…

İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in vefatı -KOBİDER Başkanı Özgenç: -"Değerli büyüğümüz, hizmet ehli insan Enver Ören Bey'e Allah'tan rahmet diliyorum"

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Özgenç, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı merhum Enver Ören'in, iş ve medya dünyasında aktif rol alarak, istihdam ettiği ve çevresindeki kişilerle birlikte yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda proje ürettiğini belirtti.
     Ören'in vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayınlayan Özgenç, şunları kaydetti:
     "Bizler KOBİDER ailesi olarak yakinen tanıdığımız, bir çok faaliyetini bildiğimiz değerli büyüğümüz, hizmet ehli insan Enver Ören Bey'e Allah'tan rahmet, tüm sevenlerine, ailesine, TGRT, Türkiye Gazetesi, İhlas Haber Ajansı mensuplarına, iş ve basın dünyasına başsağlığı diliyorum.
     İş ve medya dünyasında aktif rol alarak, istihdam ettiği ve çevresindeki kişilerle birlikte gerek yurt içi gerek yurtdışı bir çok proje üreterek ve uygulamaya koyarak iş ve basın alanında bir çok ödül almış başarılı ve inançlı bir insandı."
    
    
    

Bu haberi 212 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir