İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in vefatı -Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı…

  • Yazı boyutu
İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in vefatı
  -Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı…

İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in vefatı -Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Ergün: "Merhum Enver Ören, iş ve medya dünyamızın gelişimine yaptığı katkılar kadar, sosyal ve kültürel hayatımızı, toplumun manevi iklimini zenginleştiren hizmetleriyle de her zaman minnetle anılacak"

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün,"Merhum Enver Ören'in, iş ve medya dünyamızın gelişimine yaptığı katkılar kadar, sosyal ve kültürel hayatı, toplumun manevi iklimini zenginleştiren hizmetleriyle de her zaman minnetle anılacağını" bildirdi.
     Enver Ören'in vefatı nedeniyle taziye mesajı yayımlayan Ergün, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ören'in vefatı nedeniyle derin bir üzüntü duyduğunu belirtti.
     Ergün, mesajında şu ifadelere yer verdi:
     "Merhum Enver Ören, iş ve medya dünyamızın gelişimine yaptığı katkılar kadar, sosyal ve kültürel hayatımızı, toplumun manevi iklimini zenginleştiren hizmetleriyle de her zaman minnetle anılacak. Bu vesileyle merhuma Allah'tan rahmet, başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine ve İhlas Holding ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum."
    
    
    

Bu haberi 207 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir