İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in vefatı -MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak:…

  • Yazı boyutu
İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in vefatı
  -MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak:…

İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in vefatı -MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak: -"Hizmetleriyle gönüllerde ayrı bir yer edinen müstesna insan, medya sektörünün 'Enver Abi'sini, bıraktığı birbirinden güzel eserleriyle rahmet ve şükranla anacağız"

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı merhum Enver Ören'in, bıraktığı birbirinden güzel eserleriyle rahmet ve şükranla anılacağını belirtti.
     Enver Ören'in vefatı dolayısıyla başsağlığı mesajı yayınlayan Olpak, şunları kaydetti:
     "İş, medya ve eğitim dünyasında bir çok ilklere imza atan, ülke istihdamına katkılarda bulunan, hizmetleriyle gönüllerde ayrı bir yer edinen müstesna insan, medya sektörünün 'Enver Abi'sini bıraktığı birbirinden güzel eserleriyle rahmet ve şükranla anacağız.
     Bu vesile ile gönüllerde taht kuran, tevazu sahibi, daima gülen yüzüyle hatırladığımız Dr. Enver Ören'e Allah'tan rahmet, başta ailesi olmak üzere, çalışanlarına ve dostlarına başsağlığı dileklerimi iletirim."
    
    
    

Bu haberi 106 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir