İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in vefatı -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: -"İş…

  • Yazı boyutu
İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in vefatı
  -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu:
  -"İş…

İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in vefatı -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: -"İş dünyası ve medyamız çok değerli bir ismi kaybetti. Ören'in hizmetleri asla unutulmayacak"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Enver Ören'in vefatına ilişkin, "İş dünyası ve medyamız çok değerli bir ismi kaybetti. Ören'in hizmetleri asla unutulmayacak" dedi.
     İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ören'in vefatı üzerine başsağlığı mesajı yayımlayan Hisarcıklıoğlu, şunları kaydetti:
     "İhlas Holding' Yönetim Kurulu Başkanı, çok değerli işadamı Enver Ören ağabeyi kaybetmek hepimizi derinden üzdü. Üniversitenin ve akademik hayatın ardından 1970'lerin başında girdiği basın dünyasına büyük katkıları olan Sayın Ören, oluşturduğu medya grubu ile hem basınımıza önemli bir renk ve soluk getirmiş, hem de daima gazetecilik ilkelerini esas alan çizgisi ve çok sayıda insana istihdam olanağı sağlaması ile gönüllerde saygınlık kazanmıştır. İş dünyası ve medyamız çok değerli bir ismi kaybetti. Ören'in hizmetleri asla unutulmayacak.
     Türk iş dünyası adına, kendisine Yüce Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına, medyamıza ve tüm iş alemine başsağlığı diliyorum"
    
    
    

Bu haberi 142 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir