İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in vefatı -İTO Başkanı Murat Yalçıntaş:…

  • Yazı boyutu
İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in vefatı
  -İTO Başkanı Murat Yalçıntaş:…

İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in vefatı -İTO Başkanı Murat Yalçıntaş: -"Türkiye Enver Abi'yi unutmayacak"

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Murat Yalçıntaş, Türkiye'nin, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı merhum Enver Ören'i unutmayacağını belirtti.
     Yalçıntaş, yayınladığı taziye mesajında, Türkiye Gazetesi'nin kurucusu ve İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in vefatından duyduğu üzüntüyü dile getirdi.
     Enver Ören'in, Türkiye'nin zor günler geçirdiği bir dönemde kurduğu Türkiye Gazetesi'ni, Türkiye'nin en büyük medya kuruluşlarından birisi haline getirmiş mümtaz bir işadamı olduğunu vurgulayan Yalçıntaş, şunları kaydetti:
     "Büyük fedakarlıklarla kurduğu gazeteyi büyütürken, manevi dünyasından taviz vermeyen Enver Bey, milli ve manevi değerleri her zaman önde tutmuştur. Öyle ki, şirketlerinde çalıştırdığı binlerce kişi için Enver Ören, patron değil 'Abi' olmuştur. Bu yönüyle, sadece İhlas Ailesi'nin değil, kendisini tanıyan herkesin gönlünü kazanmıştır.
     Kurucusu olduğu ve sağlığını kaybedene kadar başından ayrılmadığı Türkiye Gazetesi, yayın anlayışı ile Türkiye'deki yayıncılığa farklı bir bakış açısı getirmiştir. Türkiye Gazetesi, Enver Bey'in kişiliğinin bir yansıması olarak ülke menfaatlerini önde tutmuş ve her zaman sağduyunun sesi olmuştur. Enver Ören, başarılı bir işadamı olmasının yanı sıra, kavgadan uzak, güler yüzü, samimi yapısı ve mütevazı kişiliği ile örnek bir insan olmayı da başarmıştır. Türkiye, Enver Abi'yi unutmayacaktır.
     Ailesine, Türkiye Gazetesi ve TGRT Haber Televizyonu başta olmak üzere tüm İhlas Ailesi'ne ve Türk Basını'na başsağlığı diliyorum."
    
    
    

Bu haberi 150 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir