İFE, 33 ilde KOBİ'lere ücretsiz temel finans semineri verecek

  • Yazı boyutu
İFE, 33 ilde KOBİ'lere ücretsiz temel finans semineri verecek

İFE, 33 ilde KOBİ'lere ücretsiz temel finans semineri verecek

İstanbul Finans Enstitüsü (İFE), Yaşam Boyu Finansal Okur Yazarlık programı kapsamında, Mart-Nisan aylarında, nüfus yoğunluğu belirli büyüklükte olan 33 ilde küçük ve orta büyüklükteki işletme (KOBİ) sahipleri ve yöneticileri için bir gün süreli ücretsiz temel finans seminerleri düzenleyecek.
     Yapılan açıklamaya göre, seminerlerde bazı temel finansal tablolar hakkında fikir sahibi olunması, bunların yorumlanması ve öneminin kavranması hedefleniyor.
     Seminerlerde, hedef kitlenin şirket faaliyetlerini ve sonuçlarını izlemeleri ve bu sonuçları gerçek anlamda düzenlenmiş mali tablolarda takip etmeleri, erken uyarı, risk kontrolü ile borç ve varlıklarını yönetme konusunda daha bilinçli kararlar vermeleri sağlanacak.
     Program, Halk Bankası sponsorluğunda, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve illerdeki ticaret ve sanayi odaları işbirliğiyle gerçekleştirilecek.
    
    
    

Bu haberi 111 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir