IF Wedding Fashion İzmir Fuarı'na doğru -Türkiye'nin ilk ve tek gelinlik fuarı 13 Şubat'ta 7.…

  • Yazı boyutu
IF Wedding Fashion İzmir Fuarı'na doğru
  -Türkiye'nin ilk ve tek gelinlik fuarı 13 Şubat'ta
  7.…

IF Wedding Fashion İzmir Fuarı'na doğru -Türkiye'nin ilk ve tek gelinlik fuarı 13 Şubat'ta 7. kez kapılarını dünyaya açacak -İZFAŞ Genel Müdür Vekili Örs: "Avrupa'nın en büyük fuarı olarak gösterilen IF Wedding Fashion İzmir'in, dünyanın sayılı fuarları arasında yer almasını hedefliyoruz"

Türkiye'nin ilk ve tek gelinlik fuarı IF Wedding Fashion 13 Şubat'ta 7. kez kapılarını dünyaya açacak.
     Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu Başkanı (TMHGF) Hüseyin Öztürk ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) Başkanı Mukadder Özden İzmir Fuarcılık A.Ş. (İZFAŞ) Genel Müdür Vekili Mehmet Şakir Örs'ü ziyaret etti.
     Mehmet Şakir Örs, EGSD ile çok güzel bir birliktelik içinde olduklarını ve güç birliğinden büyük memnuniyet duyduklarını belirtti.
     İZFAŞ olarak sosyal belediyecilik anlayışıyla fuarlara yaklaştıklarını belirten Örs, "6 yıldır başarı ile gerçekleştirdiğimiz IF Wedding Fashion İzmir'in, 2013 yılında da sektörün beklentilerini en üst seviyede karşılaması öncelikli hedefimiz" dedi.
     Fuarın ziyaretçi, ülke ve yabancı alıcı sayısını yükseltmeye büyük önem verdiklerini ifade eden Mehmet Şakir Örs, IF Wedding Fashion İzmir'in alanında Türkiye'nin ilk ve tek, Avrupa'nın da en büyük fuarı olduğunu hatırlattı.
     Gelinlik fuarının Avrupa'daki yerini perçinlemek istediklerini söyleyen Örs, "IF Wedding Fashion İzmir'in, dünyanın sayılı fuarları arasında yer almasını hedefliyoruz" dedi.
    
     -Gelinlik, damatlık ve abiye giyim yer alacak-
    
     TMHGF Başkanı Hüseyin Öztürk de, fuarın İzmir'in ev sahipliğinde organize edilmesinden büyük memnuniyet duyduklarını anlattı.
     İZFAŞ'a destek vermeye hazır olduklarını söyleyen Öztürk, "IF Wedding Fashion İzmir'i bundan sonra daha da fazla nasıl geliştirebileceğimiz konusunda işbirliğine her zaman hazırız" diye konuştu.
     EGSD Başkanı Mukadder Özden de, İzmir'deki sektörün potansiyeli ve güç birliği ile IF Wedding Fashion İzmir'in bu yıl da çok başarılı geçeceğini dile getirdi.
     Gelinlik, damatlık ve abiye giyim üreticilerine yönelik ilk ihtisas fuarı, 13- 16 Şubat 2013 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda 7. kez düzenlenecek.
    
    
    

Bu haberi 139 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir